שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

מנהלת חטיבת החדשות עוזבת את התאגיד

שלומית אברהם גלוברזון הודיעה כי היא עוזבת על רקע "חילוקי דעות מקצועיים". עד למינוי קבוע על ידי ועדת איתור, יחליף אותה בתפקיד אלעד טנא, סמנכ"ל חטיבת הדיגיטל

אלירן מלכי 12:4719.12.16

מנהלת חטיבת החדשות בתאגיד השידור הציבורי "כאן", שלומית אברהם גלוברזון, הודיעה הבוקר (יום ב׳) למנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ כי היא עוזבת את התפקיד בעקבות מה שהוגדר כ"חילוקי דעות מקצועיים". על פעילותה של אברהם הצטברו מעט תלונות הקשורות לקצב הגיוס, למועמדים שהתמיינו לתפקידים בתאגיד ולא חזרו אליהם וכמו כן למשכורות נמוכות שהוצעו למועמדים שהחליטו לוותר בעקבות כך על הצטרפותם לתאגיד. בתאגיד הודיעו כי עד למינוי קבוע על ידי ועדת איתור, ישמש אלעד טנא, סמנכ"ל חטיבת הדיגיטל, גם כמנהל החדשות הזמני.

 

אברהם נכנסה לתפקידה ביולי האחרון ומועד פרישתה ייקבע בזמן הקרוב.

 

שלומית אברהם גלוברזון שלומית אברהם גלוברזון צילום: איה אפרים

 

שלומית אברהם מסרה: "אני מודה לחבריי בתאגיד על שיעור מרתק בהקמת גוף שידור חדש. זו היתה תקופה אינטנסיבית, מלאת אתגרים שלא תשכח".

 

אלדד קובלנץ, מנכ"ל התאגיד אמר בתגובה כי "שלומית היא אדם מוכשר, מקצועי והגון. היא התמסרה להקמת חטיבת החדשות בתנאים מורכבים של חוסר ודאות. אנו מודים לשלומית על תרומתה החשובה בהקמת התאגיד ומאחלים לה בהצלחה".

 

בטרם כניסתה לתפקיד, מילאה אברהם שורה של תפקידים בתחום העיתונות: היא כיהנה כעורכת הראשית של תוכנית הבוקר של קשת, ערכה את התוכנית "אנשים" וכמו כן שימשה כעורכת אתר MAKO. לפני כן מילאה אברהם שורה של תפקידי עריכה בחברת החדשות של ערוץ 2 והייתה דוברת החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x