$
פרסום ושיווק

נחשף בכלכליסט

שופרסל תשיק ב-2016 את תחליפי החלב לתינוקות מתוצרת פריגו

הרשת חתמה על ההסכמים עם פריגו, אולם היא עדיין ממתינה לקבלת אישור משרד הבריאות; השקה זו צפויה לעורר תחרות עזה בענף הנשלט על ידי אסם המשווקת את מטרנה ועל ידי סימילאק המשווק על ידי פרומדיקו

נורית קדוש 19:5317.11.15

שופרסל פועלת להשיק את תחליפי החלב לתינוקות מתוצרת פריגו ב-2016."כלכליסט" חשף בעבר כי הרשת בוחנת כניסה לתחום תחליפי החלב לתינוקות. בשלב זה הרשת חתמה על ההסכמים עם פריגו, אולם היא עדיין ממתינה לקבלת אישור משרד הבריאות.

 

בדומה להשקת בשר ומוצרי חלב תחת המותג הפרטי, גם השקה זו צפויה לעורר תחרות עזה בענף הנשלט על ידי אסם המשווקת את מטרנה ועל ידי סימילאק המשווק על ידי פרומדיקו.

 

תחליפי חלב תחליפי חלב צילום: עמית שעל

 

בשופרסל צפויים לתמחר את המותג הפרטי במחיר נמוך בכ-25-30% ממחיר המחירון של המותגים המובילים. עם זאת, מדובר באתגר מורכב בהרבה מזה של כניסה לשוק הבשר והחלב, שכן הקשר בין המותג להורים ולתינוקות נוצר כבר בבתי החולים.

 

פריגו מספקת את המוצר לעשרות מיליוני אמריקאים בשנה, וגם ברחבי העולם, בין היתר כמותג פרטי של רשתות מובילות דוגמת וול מארט.

 

עם פרסום הידיעה ב"כלכליסט" אודות כוונתה של שופרסל להרחיב את המותג הפרטי לתחום תחליפי החלב לתינוקות, אמר המנכ"ל איציק אברכהן כי המותג הפרטי צפוי להגיע בעתיד לרבע מהמכירות הכמותיות ברשת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x