$
פרסום ושיווק

טרנד הטבעונות מגיע למזון המהיר: דומינו'ס משיקה פיצה טבעונית

בפיצה החדשה אין ביצים ובמקום גבינת מוצרלה היא מכילה תחליף טבעוני על בסיס סויה ועמילן. הרשת תגבה עבור עבור הפיצה הטבעונית 5 שקלים יותר מהמחיר של פיצה רגילה

אורנה יפת 12:2516.12.13

טרנד הטבעונות שתופס תאוצה בישראל הגיע גם לתחום המזון המהיר. רשת הפיצריות דומינו'ס פיצה משיקה לראשונה בענף המזון המהיר פיצה טבעונית. הפיצה פותחה ביחד עם חברת טבע דלי המתמחה בהכנת אוכל טבעוני וצמחוני, ועם עמותת הטבעונים, ויגן פרנדלי, שהשתתפה בקבוצות מיקוד לבדיקת הטעם של המוצר, ואישרה את העובדה שהוא ייוצר בסביבת היצור של פיצה רגילה. המוצר יושק היום בכל 48 סניפי דומינו'ס פיצה.

 

פיצה טבעונית של דומינו'ס? בלי ביצים וגבינת מוצרלה פיצה טבעונית של דומינו'ס? בלי ביצים וגבינת מוצרלה

 

בפיתוח הפיצה הטבעונית הושקעו כמה עשרות אלפי שקלים. הפיצה מאופיינת בכך שאין בה ביצים וגבינות ובמקום גבינת מוצרלה היא מכילה תחליף טבעוני על בסיס סויה ועמילן והתוספות יהיו ירקות בלבד. לדברי יוסי אלבז, מבעלי פיצה דומינו'ס, "העלות של התחליף הטבעוני היא כפולה ממחיר של גבינת מוצרלה. קילו מוצרלה לפיצה עולה כיום כ-45 שקל לעומת 75 שקל שעולה התחליף הטבעוני".

 

הרשת תגבה עבור הפיצה הטבעונית 5 שקלים יותר מהמחיר מחירון של פיצה רגילה, ומחירה יעמוד על 69.90 שקל שלא במסגרת מבצע. גם הפיצה הטבעונית תשתתף בכל מבצע שמוצע על הפיצות הרגילות – בתוספת 5 שקלים. כך לדוגמה המבצע המוביל של הרשת הוא 2 פיצות רגילות במחיר של 49.90 כל אחת מהן, ישוכפל גם לפיצה הטבעונית שכל אחת מהן תתומחר ב-54.90 שקל.

 

לדברי אלבז, "ההערכות הן שבישראל יש 200 אלף טבעונים וכרשת מובילה בתחום אנחנו צריכים לתת פתרונות גם למוצרי נישה. אנחנו מצפים שהכניסה לקטגוריה תוסיף לנו בתוך שלושה חודשים 5% למחזור המכירות. דומינו'ס פיצה מגלגלת כיום 165 מיליון שקל בשנה ותוספת של כ-8 מיליון שקל בשנה תהיה מבחינתנו הצלחה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x