$
פרסום ושיווק

סנסגון ינתח עבור פובליסיס מיליוני פרופילים בפייסבוק

חברת הסטארט־אפ הישראלית שפיתחה מנגנון לזיהוי אישיותי תציע למפרסמים קהל יעד ממוקד

מאיר אורבך 10:1931.07.13
חברת הסטארט־אפ הישראלית סנסגון, שפיתחה מנגנון לזיהוי אישיותי המיועד לעולם הפרסום, חתמה לאחרונה על הסכם לשיתוף פעולה עם פובליסיס ישראל , במסגרתו תנתח סנסגון עבור מפרסמים פרופילים של משתמשים בפייסבוק, ותציע קהלי יעד המתאימים להם על פי התנהגותם ברשת. הסכם שיתוף הפעולה עם סנסגון מבוסס על עמלות מתוך הקמפיינים שישתמשו בטכנולוגיה שפיתחה החברה. פובליסיס עשויה להרחיב את שיתוף הפעולה עם סנסגון גם לנציגויות נוספות שלה ברחבי העולם.

 

הטכנולוגיה יודעת לנתח פרופילים של משתמשים הטכנולוגיה יודעת לנתח פרופילים של משתמשים צילום: שאטרסטוק

 

לדברי עומר אפרת, מנכ"ל סנסגון ואחד ממייסדיה, הטכנולוגיה של החברה יודעת לנתח פרופילים של משתמשים על פי התנהגותם בפייסבוק ולמצוא דפוסים אישיותיים המשותפים לכולם, מה שמאפשר למפרסמים לפנות באופן מדויק לקהלים המעניינים אותם. "הכלי שפיתחנו יודע לנתח את אישיות המשתמש על פי התנהגותו, ולא רק לפי תחומי העניין שהוא מצהיר עליהם בפייסבוק", אומר אפרת.

 

סנסגון, שהוקמה ב־2010, פעלה בתחילת דרכה בתחום ביטחון הפנים, אבל לאחר שנה וחצי הבינה את הפוטנציאל העצום הנעוץ בשוק הפרסום. החברה גייסה עד היום 1.75 מיליון דולר, ועד סוף השנה מתכוונת לצאת לגיוס של 3 מיליון דולר. לדברי אפרת, "ההסכם עם פובליסיס הוא הסכם מהותי שיסייע לנו לגייס מקרנות בינלאומיות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x