$
פרסום ושיווק

הערב: פגישה מכרעת בנוגע להסדר עם ערוץ 10

מנכ"ל משרד רה"מ, הראל לוקר, ידון עם נציגי האוצר ובכירי הערוץ בפרטים האחרונים של ההסדר ובנוגע למחלוקת סביב הארכת הזיכיון של הערוץ

שלי פריצקר 13:0603.12.12

הערב בשעה 18:00 צפויה להיערך פגישה מכרעת בנוגע להסדר עם ערוץ 10. בפגישה ישתתפו מנכ"ל משרד ראש הממשלה הראל לוקר, נציגי האוצר, נציגי היועץ המשפטי לממשלה, יו"ר ערוץ 10 אבי בלשניקוב, יו"ר ועדת הכספים של הדירקטוריון מיכל גרייבסקי ומנכ"ל הערוץ יואב הלדמן.

 

מנכ"ל ערוץ 10 יואב הלדמן מנכ"ל ערוץ 10 יואב הלדמן צילום: סיון פרג'

 

הצדדים ידונו בפרטים האחרונים של ההסדר. המחלוקת היא בעיקר סביב הארכת הזיכיון של הערוץ. אמש נודע כי לוקר שינה את מתווה ההסדר לפיו הזיכיון של הערוץ יוארך בשנתיים בלבד, עד 2014 ולא ב-3 שנים כפי שסוכם תחילה. בערוץ 10 דורשים הארכה של 3 שנים שתאפשר אופק עסקי לערוץ מה שאמור לסייע לו לגייס משקיעים.

 

עוד לפי ההצעה, הערוץ יקבל הלוואה של 65 מיליון שקל לכיסוי חובות העבר על דמי זיכיון ותמלוגים, וישלם במיידית את החובות שצבר בשנתיים האחרונות בהיקף 45 מיליון שקל. בנוסף ההסדר כולל את ביטול התמלוגים שמשלמים ערוצים 2 ו-10 החל משנת 2013.

 

אתמול חתם לאודר באופן חד צדדי על מתווה ההסדר הקיים והבטיח להזרים 80 מיליון שקל לפעילות הערוץ בשנה הקרובה. אך חלק מהמתווה שונה מאוחר יותר בערב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x