סגור

גם קיצוץ השווי לא עזר: יבואנית הפלדה איסכור דוחה את ההנפקה

החברה קיוותה להיכנס לבורסה בתל אביב לפי שווי של עד 1.6 מיליארד שקל, וקיבלה אינדיקציות מהשוק לשווי הנמוך ב-50%; היום הודיעה איסכור כי "אין בכוונת בעליה להתפשר בשווי לאור הצמיחה העקבית בתוצאות החברה"

איסכור דוחה את ההנפקה בבורסה בתל אביב. החברה הודיעה היום (ה') כי החליטה למשוך את תשקיף ההנפקה, אחרי שלא קיבלה את השווי אליו כיוונה.
כפי שפורסם ב"כלכליסט", איסכור, שקיוותה לגייס לפי שווי של 1.6-1.5 מיליארד שקל, קיבלה אינדיקציות מהשוק לשווי של 900-800 מיליון שקל בלבד. לאחר שהאינדיקציות האחרונות היו יותר לכיוון ה-800 מיליון שקל, החליטה החברה, שבשליטת קרן קדמה, ופועלים שוקי הון להקפיא את המהלך.
"אין בכוונת בעליה להתפשר בשווי, נוכח תנאי השוק, ולאור הצמיחה והגידול העקבי בתוצאות הכספיות של החברה. אך היא עשויה לבחון את האפשרות להנפקה בעתיד", ציינה החברה בדיווח. החברה היא הגדולה בתחום הפלדה בארץ, וההנפקה שלה עשויה להשפיע גם על הנפקת פקר גילוון ופלדה, שביקשה להנפיק לפי שווי של 300 מיליון שקל.
איסכור עוסקת ביבוא, עיבוד, שיווק והפצה של מתכות ופלדות, ופועלת בתחום גילוון מתכות ובתחום ייצור תבניות מתכת לבנייה מתועשת. החברה ביקשה להתמזג כחלק מהמהלך עם אגן הנדסה מאשדוד.
1 צפייה בגלריה
מפעל איסכור רמלה
מפעל איסכור רמלה
מפעל איסכור ברמלה
(אבי מועלם)