סגור

אלקטרה צריכה מצרפת את גדי לסין לדירקטוריון

לסין, שפרש לפני שלוש שנים מתפקידו כמנכ"ל קבוצת שטראוס, מונה בחודשים האחרונים כחבר דירקטורון באיי.סי.אל ובאוריון; מינויו לדח"צ באלקטרה צריכה יובא לאישור אסיפת בעלי המניות

אלקטרה צריכה מצרפת לדירקטוריון דמות מוכרת מאד משוק המזון המקומי: החברה שבשליטת (47.8%) קבוצת אלקו של האחים דני ומייקי זלקינד, מבקשת את אישור בעלי המניות למינויו של גדי לסין, לשעבר נשיא ומנכ״ל קבוצת שטראוס, לדירקטור חיצוני בחברה.


המינוי מתבצע במקביל למהלך התרחבות משמעותי של החברה, שנערכת לרכוש את יינות ביתן ומנסה לקבל את הזיכיון למותג חנויות הנוחות האמריקאי סבן אילבן.
עבור לסין עצמו, שפרש מתפקידו בשטראוס לפני כשלוש שנים (בשל נסיבות בריאותיות), מדובר בצעד נוסף בדרך חזרה לפעילות. לפני כחודשיים מונה לסין כדח״צ בחברת איי.סי.אל (לשעבר כיל) שבשליטת (45.9%) החברה לישראל של עידן עופר.
לסין מכהן גם כדירקטור בחברת אוריון, הפועלת בתחום השילוח הבינלאומי ועמילות מכס (לתפקיד זה מונה חודשיים לפני מינוי באיי.סי.אל).
אלקטרה צריכה , פועלת בשלושה תחומים מרכזיים: ייבוא, ייצור ומכירה של מוצרי צריכה חשמליים, הפעלת 63 סניפי רשתות שיווק קמעונאיות למכירת מוצרי צריכה חשמליים ופיתוח והקמה של נדל"ן להשקעה. לאחרונה, נכנסה החברה לפעילות בתחום הפנאי עם רכישת רשת קולומביה.

1 צפייה בגלריה
גדי לסין נשיא ו מנכל קבוצת שטראוס
גדי לסין נשיא ו מנכל קבוצת שטראוס
גדי לסין
(צילום: עמית שעל)