סגור
רכב הונדה חשמלית הונדה E NY 1
הונדה E NY 1 (אתר היצרן)

הונדה חשמלית, אורה משפחתית: אלה הדגמים שבדרך

כלמוביל תייבא את הרכב החשמלי הסיני אורה 07, מכונית סדאן בעיצוב רטרו שתימכר בישראל תמורת כ-205 אלף שקל ברמת הגימור הבסיסית. רכב הכביש שטח הונדה E NY 1 ייובא לישראל על ידי יבואנים עקיפים ויימכר תמורת כ-195 אלף שקל

שני דגמים חדשים נמצאים בדרכם לישראל: אחד סיני, אחד יפני ושניהם חשמליים, כך עולה מרישומי משרד התחבורה. הדגם המעניין מבין השניים הוא ה-07 של אורה הסינית, שייובא לישראל על ידי כלמוביל. עד כה אורה שיווקה בישראל את הפאנקי קאט הקטנה, אך ה-07 היא מכונית סדאן בעיצוב רטרו ששואב לא מעט אלמנטים מדגמים של בנטלי. רישומי משרד התחבורה מפרטים שתי רמות גימור של האורה 07: רמת בסיס שמחירה הרשמי שהוצהר למשרד התחבורה הוא 205 אלף שקלים ורמת גימור בכירה שמחירה הרשמי הוא 230 אלף שקלים. בשני המקרים מדובר במחיר שאינו סופי ועשוי להשתנות עם הצגת הדגם.

1 צפייה בגלריה
רכב אורה 07
רכב אורה 07
אורה 07
(אתר היצרן)

לצד ה-07 של אורה יגיע בקרוב גם הדגם החשמלי הראשון של הונדה: E NY 1- רכב הכביש שטח של הונדה שמיוצר בסין. יצוין כי יבואנית הונדה חברת מאיר אינה מייבאת דגם זה באופן רשמי – ויבואני הרכב העקיפים נכנסים לנישה שבעצם אינה מאוכלסת כמעט על ידי היבואנית הרשמית. לפי נתוני הונדה, רכב הכביש שטח החשמלי שלה מצויד בסוללה בקיבולת 68.8 קילוואט/שעה ומסוגל לנסוע לטווח של עד 412 קילומטרים. מחירו של רכב הכביש שטח החשמלי של הונדה כפי שהוצהר בפני משרד התחבורה הוא 195 אלף שקלים.