סגור

מנכ"לית חדשה למכבי שירותי בריאות: סיגל דדון-לוי

דדון-לוי מילאה שורה של תפקידים בקופה: מנכ"לית מכבי יזמות וניהול, ראש אגף שירות ושיווק, ראש מחוז השרון ובתפקידה האחרון מ"מ מנהלת חטיבת התפעול של הקופה


סיגל דדון-לוי נבחרה למנכ"לית הבאה של מכבי שירותי בריאות. היא תחליף את רן סער שמונה ליו''ר הקופה.
זו המנכ"לית השנייה בקופות החולים, אחרי סיגל רגב-רוזנברג, מנכ"לית קופת חולים מאוחדת לנכ"לית.
2 צפייה בגלריה
סיגל דדון לוי מנכ"לית מכבי שירות בריאות
סיגל דדון לוי מנכ"לית מכבי שירות בריאות
סיגל דדון-לוי מנכ"לית מכבי שירות בריאות
(דנה קופל)
דדון-לוי (51), צמחה במכבי ומילאה שורה של תפקידים בקופה, בשטח ובמטה. בין תפקידיה: מנכ"לית מכבי יזמות וניהול, ראש אגף שירות ושיווק, ראש מחוז השרון ובתפקידה האחרון, מ"מ מנהלת חטיבת התפעול של מכבי. היא בעלת תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון במדעי הרוח והחברה ותואר שני במינהל ציבורי למנהלים.
2 צפייה בגלריה
רן סער מנכל קופת חולים מכבי
רן סער מנכל קופת חולים מכבי
רן סער, יו"ר מכבי שירותי בריאות
(צילום: אוראל כהן)
דדון-לוי היתה המועמדת המובילה מתחילת המירוץ. זאת, אף שהיא לא מילאה תפקידים בכירים במכבי, ואף לא כיהנה כמנהלת חטיבה, אלא כממלאת מקום.
גורמים במערכת הבריאות מסרו לכלכליסט כי דדון-לוי קרובה מאוד לסער, לשעבר המנכ"ל הדומיננטי של הקופה, שימשיך לשלוט ביד רמה בנעשה בקופה ובכל קבוצת מכבי.
בכיר אחר במערכת הבריאות מסר ל"כלכליסט": "אסור לזלזל בדדון-לוי! היא עם המון ניסיון בקופה. היא הובילה את מבצע החיסונים ולא סתם מכבי נמצאת במקום הראשון. היא היתה מנהלת מחוז מוצלחת ביותר. חטיבת התפעול זה התפקיד הכי משמעותי במבנה הארגוני במכבי".
ממכבי נמסר "לסיגל דדון-לוי ניסיון עשיר, ניהולי, עסקי ומקצועי והיא בעלת היכרות וידע מעמיקים עם מערכת הבריאות בכלל ומכבי בפרט ועם ממשקי עבודה טובים מול המדינה. עם אישיותה וניסיונה של סיגל, אנו בטוחים שהיא תנהיג את מכבי לשיאים חדשים".
"אני נרגשת ושמחה על המינוי ומודה לדירקטוריון מכבי על שבחר בי כמנכ"לית", מסרה דדון-לוי. "אני רואה בתפקיד שליחות ואחריות לחברי מכבי ויחד עם צוות המנהלים, הרופאים והעובדים היקרים נמשיך להוביל את מכבי למצוינות ומובילות".