סגור

דעה
לפנתאון חוסר המודעות של נתניהו

הקואליציה שנתניהו מטפח כאלטרנטיבה שלטונית התחרתה בהפצת הסתה שקרים ופייק ניוז מהדרגה המחליאה ביותר

"אני סוחב את החרא הזה חמישה חודשים איתי. אנחנו חיים במדינה מקולקלת וחסרת תרבות", אבחן מאמן הפועל תל אביב את המצב אחרי הדרבי שלשום. המצב בפוליטיקה לא מזהיר יותר, והכנסת לא טובה יותר מבלומפילד. ולצד צחנת שפת הביבים הנחותה, סיפר יאיר לפיד על איומים נוראיים שהוא ורעייתו קיבלו מגולש ברשת.
אבל הסיפור המעניין הוא בנימין נתניהו, שקפץ על ההזדמנות לפקפק באמינות תלונת יו"ר הקואליציה עידית סילמן כי הותקפה בתחנת דלק במודיעין.
2 צפייה בגלריה
בנימין נתניהו מליאה מליאת הכנסת השבעה השבעת ממשלה ממשלת השינוי כנסת
בנימין נתניהו מליאה מליאת הכנסת השבעה השבעת ממשלה ממשלת השינוי כנסת
בבנימין נתניהו במליאת הכנסת
(צילום: רויטרס)
שווה לקרוא את דבריו בישיבת סיעת הליכוד: "במשך שנים אנחנו נאבקים נגד עלילות שקריות שנועדו להכתים מחנה שלם. נגד ההסתה הבלתי פוסקת להפוך את כולנו, מצביעי הימין, 'לעדר אלים, נחות, מסית, בבונים, בוטים', מה לא. והנה מגיעה יו"ר הקואליציה ומספרת סיפור שייתכן מאוד שלא היה ולא נברא במטרה להכפיש ציבור שלם". דברים שייחקקו בפנתאון חוסר המודעות העצמית ובמוזיאון ההפוך גוטה.
2 צפייה בגלריה
עידית סילמן חברת כנסת
עידית סילמן חברת כנסת
ח"כ עידית סילמן, יו"ר הקואליציה
(יריב כץ)
ולמה? כי זה קורה כשבוע אחרי הפגנת מעריצי נתניהו בהבימה. הקולקציה הדוחה שהכניס במו ידיו לכנסת, ממאי גולן ושלמה קרעי ועד דיסטל אטבריאן ובן גביר, התחרתה בהפצת הסתה שקרים ופייק ניוז מהדרגה השפלה והמחליאה ביותר: מהכסף שעבאס לוקח כדי להרוג את החיילים שלנו ועד "הפנטזיות הסוטות, הרטובות והדוחות של השמאל החולני". וזו הקולקציה שנתניהו מטפח כאלטרנטיבה שלטונית, קואליציית החרדים, הביביסטים והכהניסטים.
הביוב האלים שמשתולל ברשתות עולה מדי פעם על גדותיו וזורם גם ברחובות כי הניקוז תמיד היה בעיה כאן. וכך הגענו למצב שאחת השאלות שמטרידות ביותר את החברה הישראלית היא מי ייפגע או חלילה יירצח קודם: פוליטיקאי מממשלת בנט או רופא שמעודד את הציבור להתחסן. ואיך הגענו לזה? תשאלו את ח"כ סילמן, שהעזה להכפיש ציבור שלם. נתניהו כמובן היה הראשון לזהות.