• תפריט
בארץ

יעל גרמן תמנה פעיל יש עתיד לבכיר במשרד הבריאות

דורון קמפלר, ששימש בבחירות כראש מטה המפלגה בכפ"ס, צפוי להתמנות למזכיר הוועדה לבחינת מערכת הבריאות

מיקי פלד 08:2609.06.13

שרת הבריאות יעל גרמן מעוניינת למנות פעיל בכיר ביש עתיד לתפקיד מרכזי במשרד, כך נודע ל"כלכליסט". הפעיל, דורון קמפלר, הוא מועמדה של גרמן למזכיר הוועדה לבחינת מערכת הבריאות - ועדה שגרמן תעמוד בראשה ואמורה להתוות את הדרך לפעילות משרד הבריאות בשנים הקרובות.

 

קמפלר שימש במהלך מערכת הבחירות כראש מטה מפלגת יש עתיד בכפר סבא וניהל את הקשר בין השטח לבין מטה המפלגה. לפני כן כיהן כמנכ"ל חברת מוצרי האריזה כרמל מערכות מכלים בבעלות נייר חדרה. קודם לכן שירת קמפלר כקצין בחיל האוויר והשתחרר בדרגת אלוף משנה.

 

יעל גרמן. "כל מינוי ייעשה לפי כללי תקנון השירות" יעל גרמן. "כל מינוי ייעשה לפי כללי תקנון השירות" צילום: חיים צח

 

קמפלר הוא לא הראשון מבין אנשי מפלגתה של יעל גרמן שמועמד לתפקיד בכיר במשרדים שקיבלה המפלגה. קדמו לו אורית בוצר, בת הזוג של ח"כ עופר שלח, שמונתה ליועצת של גרמן; ויוסי סילמן, ראש מטה השטח של המפלגה, שמונה לתפקיד מנכ"ל משרד הרווחה על ידי השר מאיר כהן. בשיחה עם "כלכליסט" הבהיר קמפלר כי לטעמו אין שום קשר בין היותו חבר במפלגתה של גרמן לבין המינוי הצפוי, שכן "אצל גרמן הכל לעניין". לדבריו, לא היתה ביניהם היכרות מוקדמת לפני הבחירות.

 

מלשכת גרמן נמסר כי "קמפלר הוא אחד המועמדים. כל מינוי ייעשה אך ורק לפי כללי תקנון שירות המדינה. לעת עתה הוועדה טרם הורכבה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x