$
בארץ

למה הופעה של שלמה ארצי מרגיזה את העובדים המאוגדים באלביט?

לעובדי אלביט מערכות שאינם מאוגדים ההופעה היא בחינם, ואילו לחברים באיגודי עובדים - תעלה 100 שקל. החברה: ההופעה מומנה מתקציב הרווחה של העובדים הלא מאוגדים

גיל קליאן 15:2706.08.13

הופעה של שלמה ארצי מצליחה להרגיז את העובדים המאוגדים של החברות הבנות של אלביט מערכות. לאחרונה הופצה הזמנה לעובדי הקבוצה להופעה של שלמה ארצי בתאריך 17 באוקטובר באצטדיון נתניה. ההזמנה נשלחה לכל עובדי הקבוצה, אך לא נרשם פרט אחד קטן וחשוב – עובדי הקבוצה השייכים לאיגודי עובדים (מדובר בעיקר בעובדי חברות בנות כמו אלישרא, אל אופ ותדיראן קשר) נדרשים לשלם על כרטיס עלות של 100 שקלים. עבור עובדי אלביט מערכות שאינם שייכים לאיגוד עובדים, העלות מסובסדת על ידי החברה, והם למעשה הולכים להופעה בחינם.

 

בצלאל (בוצי) מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות בצלאל (בוצי) מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות צילום: דן בלילתי

 

בחברה הסבירו אתמול כי הסיבה לפערים בין העובדים המאוגדים ללא מאוגדים נובעת מכך שההופעה מומנה מתקציבי הרווחה של העובדים הלא מאוגדים, מהם נגבה תשלום על פעילות רווחה שאינו נגבה מהעובדים המאוגדים. לעובדים המאוגדים מצידם יש פעילויות משלהם, בהם העובדים המאוגדים לא לוקחים חלק.

 

מהחברה נמסר בתגובה כי "עלות כרטיס הכניסה של עובדי אלביט מערכות לאירוע שבמרכזו תעמוד הופעה של שלמה ארצי, ממומנת על ידי תקציב הרווחה של העובדים. לעובדים בהסכם הקיבוצי ניתנה האפשרות לממן את הכרטיסים מתקציבים מקבילים ואף הוצעה להם האפשרות להשתמש לצורך כך בתקציבי השנה הבאה או לחילופין לשלם סכום של 100 שקל - הצעה שנדחתה על ידם. יצויין כי בכל מקרה מדובר במחיר המסובסד על ידי החברה. אנו מאחלים לכל העובדים הנאה מלאה מהמופע ומהאירוע."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x