$
משפט

הסתיים הגישור: מדיצ'י שבבעלות שרגא ברוורמן תשלם 1.3 מיליון שקל לפרומדיקו

בפברואר קבע ביהמ"ש כי ברוורמן, שכיהן כמנכ"ל פרומדיקו, "סחף" אליו לקוחות ונהג בדרך פסולה כשעזב את החברה והקים את מדיצ'י

יצחק דנון 11:1619.09.12

הליך הגישור שהתקיים בין חברת פרומדיקו למנכ"לה לשעבר שרגא ברוורמן הסתיים בהסדר לפיו תשלם חברת מדיצ'י שאותה הקים ברוורמן לאחר פרישתו מפרומדיקו סך של 1.3 מיליון שקל לפרומדיקו.

 

הצדדים הודיעו לבית המשפט המחוזי בתל אביב, כי במסגרת הליך הגישור שהתקיים בפני המגשר השופט בדימוס יעקב שמעוני, עלה בידיהם לגבש הסדר גישור.

 

על פי הודעת הצדדים, ההסדר הושג במסגרת הליך התביעה שהוגשה על ידי פרומדיקו כנגד ברוורמן בטענה להפרת התחייבויותיו שלא להתחרות בה במשך 4 שנים ממועד פרישתו מתפקידו כמנכ"ל בחברה, תפקיד אותו מילא במשך למעלה מ-12 שנים.

 

בפברואר השנה ניתן פסק דין חלקי בתביעה זו בשאלת האחריות ובו נקבע על ידי שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, ד"ר דפנה אבינאלי, כי ברוורמן נקט בדרך פסולה של נטישת פרומדיקו ו"סחיפת" ספקיה המרכזיים לעברו תוך הפרת התחייבותו שלא לגזול את ספקיה במשך 4 שנים ממועד ניתוק היחסים עם פרומדיקו. התיק נדחה לשלב הבא של קביעת סכום הפיצויים שישלם ברוורמן לפרומדיקו בגין הפרת ההסכמים עימה.

 

בהודעת הצדדים לבית המשפט נאמר כי בעקבות פסק הדין החלקי בתיק העיקרי החליטו הצדדים ליישב בדרך של פשרה את מכלול המחלוקות ביניהם ועל כן ניהלו ביניהם משא ומתן לפשרה, ובמסגרת זו פנו אל המגשר השופט בדימוס יעקב שמעוני על מנת שיסייע להם לגשר על המחלוקות ביניהם.

 

לאחר מו"מ מאומץ שארך תקופה ממושכת ובסיועו של המגשר נחתם הסדר גישור המסדיר את המחלוקות בין הצדדים ומביא לידי סיום 4 תביעות שונות. בהסדר נקבע כי חברת מדיצ'י שבבעלות ברוורמן תשלם לפרומדיקו סך של 1.3 מיליון שקל בתשלומים חודשיים בסך 25 אלף שקל כל תשלום.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x