שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
דעות

תחת איזה כובע פועל הנגבי?

איזה כובע חובש צחי הנגבי כשהוא מנסה לקדם את האינטרסים של תעש במסדרונות האוצר? ויותר מטריד מזה, תחת איזה כובע מקבל ח"כ או הפקיד שמולו את ההחלטה כיצד לקדם את ענייניה של החברה?

נעמה סיקולר 08:1106.08.12

"בשנת 2005 הלכתי אחרי אריאל שרון ונתתי ידי להקמתה של תנועת קדימה. לצערי, הנהגת קדימה של היום אינה מייצגת עוד את עמדותיי. לפיכך נעניתי להצעתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לשוב לשורות הליכוד". במלים האלה בחר צחי הנגבי להודיע לפני שבועיים באמצעות הפייסבוק על המשך דרכו הפוליטית.

 

השבועות האחרונים היו סוערים במיוחד מבחינתו של הנגבי שהפך לאחת הדמויות התוססות בזירה הפוליטית. הוא כמעט והצליח לפלג את קדימה ולמזג את שייריה לתוך הליכוד ובהמשך כאמור הודיע על חזרה למקורות. הנגבי הוא אחת הדמויות המחוזרות והמצוטטות בימים אלה של קיץ מהביל, מחוזר אולי בגלל תמיכתו באופציה צבאית ביחס לאיראן (ויוכל לסייע לנתניהו לאשר מהלך כזה בפורומים המצומצמים), מצוטט, מאותה הסיבה.

 

ובמקביל לקדחתנות הפוליטית, צחי הנגבי הוא גם יועץ לתעשייה הצבאית, לוביסט משודרג, מרים טלפון מקדם מהלכים, מול חברי כנסת ופקידי ממשל, הוא מנסה לקדם את ענייניה של החברה שנמצאת בגירעון עמוק ובהפסד מתמשך. חברה שהמדינה מנסה כבר שנים להפריט אותה כולל בתקופתו של הנגבי כיו"ר ועדת חוץ וביטחון, חברה שהמדינה באמצעות ועדת הכספים מעבירה לה מדי חודש 60 מיליון שקל לתשלום משכורות לעובדים.

 

אבל למרות שהנגבי ותעש סבורים שאם כל הצדדים מרוצים אין סיבה לדאגה, יש בכל זאת כמה שאלות מטרידות בנוגע להסכם ההעסקה הזה - איזה כובע חובש צחי הנגבי כשהוא מנסה לקדם את האינטרסים של תעש במסדרונות האוצר? ויותר מטריד מזה, תחת איזה כובע מקבל חבר הכנסת או הפקיד שמולו את ההחלטה כיצד לקדם את ענייניה של החברה? האם בכובעו של הנגבי כיו"ר ועדת חוץ וביטחון, כאחד המקורבים ביותר לראש הממשלה בנימין נתניהו? או כיועץ בשכר של תעש?

בטל שלח
    לכל התגובות
    x