שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

סופי: המחוזי החליט - רייפמן ישוחרר ל-10 ימים בלבד

השופטת ורדה אלשיך החליטה לשחררו תמורת ערבות של 2 מיליון שקל, זאת לאחר שהודיע כי לא יוכל לעמוד בערבות של 4 מיליון שקל

מארק שון 11:5522.11.09

שופטת בית המשפט המחוזי בת"א, ורדה אלשיך, החליטה באופן סופי לשחרר את אלי רייפמן ל-10 ימים בלבד תמורת ערבות של 2 מיליון שקל. ההחלטה ניתנה לאחר שרייפמן הודיע ביום חמישי האחרון כי לא יוכל לעמוד בערבות של 4 מיליון שקל, כפי שהוסכם בפשרה בינו לבין המנהל המיוחד.

 

לא ברור בשלב זה האם מייסד אמבלייז יוכל לעמוד בגובה ערבות של 2 מיליון שקל.

 

השופטת קבעה בהחלטתה, כי בשלב זה יש מקום לתקווה שהמאסר הועיל להבהיר לרייפמן את המחיר הכבד של אי מילוי הצו שלה ויש מקום לתת לו הזדמנות נוספות לתקן את דרכיו. השופטת הבהירה כי רייפמן יתחייב בתצהיר שבבעלותו יש רק דרכון ישראלי ואין הוא מתכוון לצאת מהארץ.

 

עורכי דינו של רייפמן, דורון אפיק ושלומי תורג'מן, מנסים להאיץ כעת את הליך השחרור. רייפמן עדיין נמצא בין כותלי בית המשפט וטרם הוחזר למעצר. עו"ד תורג'מן מסר כי הנהלת חברת אמבלייז אמורה להוציא החלטה לפיה רייפמן חיוני לחברה, דבר שיאפשר את תשלום הערבות בסך 2 מיליון שקל על ידי החברה.

 

רייפמן אמור היה להשתחרר למשך 21 יום במעמד של אסיר בחופשה, לצורך קידום איתור מניותיו באמבלייז והעברתם לעו"ד איתן ארז.

 

רייפמן יושב בחודשיים האחרונים בכלא לאחר שבית המשפט קבע כי הוא ביזה צו שיפוטי מיולי האחרון, ולא העביר את מניותיו למנהל המיוחד. יצויין כי מדובר בצעדים חריגים מאוד הננקטים כנגד חייב במסגרת הליכי פשיטת רגל, ביניהם הכנסתו למאסר ודרישה כי יפקיד את דרכונו במשמורת. רייפמן אגב טוען באופן עקבי כי המניות הוסתרו בשרשור מסובך מאוד במכוון, כדי למנוע השתלטות על החברה.

 

קבלו ישירות למייל שלכם את החדשות האחרונות בתחום המשפט. לחצו להרשמה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x