$
בארץ

מלרג זכתה בשלושה מכרזים בהיקף של כ-55 מיליון שקל

תבצע הפרדה מפלסית באזור באר יעקב, תקים את התשתיות התת-קרקעיות בפארק שרונה בדרום הקריה ותפתח תשתיות ליח"ד בהרצליה

ליאור גוטמן 12:1823.08.09

חברת מלרג, המתמחה בעבודות תשתיות והנדסה, זכתה בשלושה פרויקטים בתחום התעבורה בהיקף מצרפי של כ-55 מיליון שקל.

 

המכרז הראשון מתייחס להפרדה מפלסית באזור באר יעקב, שעיקרו מניעת מפגשים בין כלי רכב לרכבת ישראל. מדובר במכרז נתיבי איילון שבו זכתה החברה לפני כשנתיים,

שהתעכב עד היום בגלל בעיות סטטוטוריות. על פי גורמים במלרג, העבודות בבאר יעקב ימשכו כשנתיים, כאשר תחילת ביצוע הפרויקט תואמת את תוכנית ההאצה של הממשלה להשקעה בתשתיות.

 

פיתוח פארק שרונה

 

פרויקט נוסף בו זכתה מלרג הוא סלילת הכבישים והקמת התשתיות התת-קרקעיות בפארק שרונה שבדרום הקריה בתל אביב. מדובר בשטח שממוקם במרכז מתחם הטמפלרים ומשתרע על פני שטח של כ-40 דונם. עבודות התשתית שם ימשכו כ-7 חודשים. מתחם שרונה כולו משתרע על כ-190 דונם, וממוקם בין הרחובות קפלן בצפון, החשמונאים והארבעה בדרום, מנחם בגין במזרח ולאונרדו דה וינצ'י במערב. זכויות הבנייה למתחם נאמדות ב-500 אלף מ"ר שחלקם יוקדש לטובת מרכז עסקים וחלקם לבניית מגדלי מגורים. במתכונתו הסופית יכלול הפרויקט כביש תת קרקעי טבעתי שיאפשר ניצול מפלסי לטובת הולכי הרגל אשר יעבדו, יתגוררו ויבקרו במקום.

 

600 יח"ד בהרצליה

 

הפרויקט השלישי בו זכתה מלרג מתייחס לפיתוח מתחם זרובבל בהרצליה. במקום מתוכננת בניה של מעל ל-600 יחידות דיור. במסגרת המכרז תפתח מלרג את תשתיות המתחם לרבות סלילה, ביוב, תקשורת, חשמל ופיתוח סביבתי. עבודות הפיתוח ימשכו כ- 10 חודשים ויכלו עם קבלת צו עבודה בשבוע הבא.

 

מיכאל הירשברג, מנכ"ל מלרג: "אנו נמצאים בתחילתה של תקופת פיתוח תשתיות מאסיבית, במסגרתה אנו מתמודדים על מספר רב של מכרזים. אנו בטוחים שניסיונה הרב של מלרג בפיתוח ותכנון תשתיות בפרויקטים באזורים עירוניים בעלי נפחי תנועה גדולים, תבוא לידי ביטוי גם הפעם".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x