$
קוקיז

פודקאסט כלכליסט

ראש ממשלה הייטקיסט זה טוב להייטק?

הפודקאסט קוקיז בודק מה אפשר ללמוד מההיסטוריה של נפתלי בנט על יחסו להייטק, למה אפשר לצפות מהממשלה שלו - והאם מה שטוב להייטק טוב לכל המדינה

הגר רבט ועומר כביר 18:0613.06.21

בהייטק חוגגים את ההשבעה של נפתלי בנט, ראש הממשלה הראשון שהגיע מהתחום ואפילו עשה אקזיט, אבל בכלל לא בטוח שמה שטוב להייטק טוב גם לשאר המדינה. אולי העובדה שבהייטק חושבים שמה שחסר להם זו אוזן קשבת במסדרונות הכנסת צריכה אפילו להכעיס 90% מהאזרחים בישראל, שלא נהנים ממשכורת ענק, כרטיס תןביס ואופציות. 

 

 

 

 

 

הפודקאסט קוקיז בודק מה ההיסטוריה הפוליטית של בנט מלמדת על יחסו להייטק ולמה אפשר לצפות ממנו וממשלתו בקדנציה שמתחילה היום - שאלות של מיסוי, חינוך והכלכלה הן הנושאים הראשונים שיצטרך להתמודד איתם. 

 

נפתלי בנט ורעיתו גילת. האם סטארט-אפ ניישן צריכה סטארט-אפיסט בראשה? נפתלי בנט ורעיתו גילת. האם סטארט-אפ ניישן צריכה סטארט-אפיסט בראשה? צילום: אלי דסה

 

וגם: הנושא של פירוק ענקיות הטכנולוגיה עובר לראשונה מדיבורים למעשים, עם שורה של הצעות חוק שהגיעו לקונגרס האמריקאי, ואפילו זוכות לתמיכה משני צדי המתרס. האם חברות הטק צריכות לדאוג או שמדובר במהלכים שאין להם סיכוי לצאת לפועל? ולמה דווקא עכשיו? 

 

 

 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

x