$
קוקיז

פודקאסט כלכליסט

גונג שווה כבר 7.2 מיליארד דולר, מה עם הנפקה? "יש דברים יותר חשובים"

הסטארט-אפ הישראלי קבע שווי שיא לחברת הייטק פרטית, והמנכ"ל והמייסד עמית בן דוב מסביר בפודקאסט קוקיז למה החברה מגייסת ולא נוגעת בכסף ומספר על התוכניות לעתיד

הגר רבט ועומר כביר 17:2506.06.21

אחרי גיוס היסטורי לפני שווי של 7.2 מיליארד דולר, עמית בן דוב, מייסד גונג, מגיע לפודקאסט קוקיז כדי לדבר על התהליך, תגובות העובדים ומה התוכניות של החברה לעתיד.

 

 

 

 

 

"אנחנו בתקופה היסטורית, לא רק בישראל אלא בעולם. אנחנו בעידן שבו טכנולוגיה אוכלת את העולם, חברות טכנולוגיה הן החברות החזקות, עם השווי הכי גדול", הוא מסביר. "יש כאן דור של יזמים שלרובם זו לא הפעם הראשונה שהם מקימים חברה, אין להם לחץ למכור מהר ורואים שאפשר לבנות חברות גדולות. לכן מודל הייחוס הוא לא כמו במסודרים, אקזיט של 400 מיליון דולר, אלא וויקס וצ'ק פוינט ואולי אפילו הרבה יותר מזה".

 

עמית בן דוב בהכרזה על גונג כזוכה בתחרות הסטארט-אפים של כלכליסט ב-2018 עמית בן דוב בהכרזה על גונג כזוכה בתחרות הסטארט-אפים של כלכליסט ב-2018 צילום: צביקה טישלר

 

 

גונג הישראלית, שרותמת זיהוי קולי ובינה מלאכותית לייצור תובנות עסקיות עבור אנשי מכירות, גייסה רבע מיליארד דולר - פחות משנה אחרי סבב קודם, אבל היא בקושי נוגעת בכסף. למה הם בכל זאת ממשיכים להכניס משקיעים, מדוע לא דחוף להם לצאת להנפקה ובעיקר מה הופך את הגיוס העצום הזה לאבן דרך עבור ההייטק הישראלי כולו. 

 

 

 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

עוד בפרק החש של קוקיז: ראש השב״כ בהתבטאות יוצאת דופן שמזהירה מהסלמה בהסתה ברשת, האם מדובר בקיצונים משני הצדדים או שיש חסומים יותר וחסומים פחות, ולמה כל זה יוצא דווקא עכשיו? 

x