$
אפליקציות
אפליקציות האייפד הטובות ביותר

פרויקט כלכליסט

איפה הכסף: אפליקציות פיננסים וניהול תקציב לאייפד

ניהול הכנסות והוצאות, חובות וחסכונות, מעקב אחר מניות ותמורות כלכליות, ניטור של כלכלת ארה"ב למשקיעים בבורסות מעבר לים ועוד: אוסף אפליקציות שיסייעו לכם לחסוך ואף להרוויח

כתבי כלכליסט 16:5211.07.13

מהן האפליקציות הטובות ביותר לאייפד של אפל? אספנו עבורכם את המומלצות והנוחות ביותר בכל תחום, כפי שפורסמו במהדורת האייפד של "כלכליסט".

 

 

HomeBudget sync: לחשב הכנסות מול הוצאות

 

אם שוב הופתעתם מגודל האוברדראפט כשבדקתם את חשבון הבנק, Homebudget תעזור לכם לעקוב אחר הכנסות, הוצאות, חסכונות, הלוואות ותשלום חשבונות. יתרונה הגדול של האפליקציה הוא בכך שהנתונים מסתנכרנים אוטומטית בין מכשירי אפל השונים, וכך ניתן לבנות ביחד תקציב משפחתי מאוזן. יכולות כמו צירוף קבלות מצולמות, תזכורות על חשבונות שיש לשלם וחיפוש מתקדם הופכות את HomeBudget לאחת האפליקציות הטובות מסוגה.

 

Homebudget Sync Homebudget Sync

 

להורדה (19.9 שקל)

  

Account Tracker: עושה חשבון

 

גם Account Tracker, כמשתמע משמה, עוקבת אחר הכנסותיו והוצאותיו של המשתמש. היא מאפשרת להפריד בין חשבונות אישיים לעסקיים ובין חשבונות המנוהלים במטבעות שונים, להזין התחייבויות חוזרות וחד פעמיות, לבחון תקציבים לאורך תקופות זמן שונות (יום, שבוע, חודש וכו') ויש אפילו מעקב אחר סחר במניות, אם כי חלקי בלבד. את האפליקציה אפשר לנעול באמצעות קוד, כך שאף אחד לא יגלה שהזמנתם כרטיס להופעה של ברברה סטרייסנד.

 

Account Tracker Account Tracker

 

להורדה (11.9 שקל)

  

Bloomberg: האפליקציה למקצוענים

 

סוכנות הידיעות הכלכלית מציעה אפליקציה מושקעת לאייפד, שכוללת כלים כמו מעקב וניתוח השקעות, עדכונים חדשותיים על חברות לפי רשימה שמגדיר המשתמש, התראות על כנסים כלכליים מרכזיים (דאבוס, ועידת ה-G8) ועוד. כל זאת לצד חדשות כלכליות ביותר מ-30 קטגוריות, מצגות וסרטונים באיכות HD. האפליקציה אמנם עלולה להיראות עמוסה מעט למשתמש המתחיל, אבל היא עשירה ומקיפה.

 

Bloomberg Bloomberg

 

להורדה (חינם)

 

Economy for iPad: אמריקה זה כאן

 

אם אתם מתעניינים בכלכלה האמריקאית, Economy for iPad היא האפליקציה בשבילכם. היא עוקבת אחר פרמטרים כלכליים מרכזיים כמו תוצר, אבטלה, אינפלציה, גרעון מסחרי ועוד - ומאפשרת לבחון את ביצועי הכלכלה החשובה בעולם לאורך שנים. אפשר להשוות בין הביצועים הכלכליים של נשיאים דמוקרטים ורפובליקנים, לבחון מדינות שונות ולהשוות את המצב לשכנות מקסיקו וקנדה. אפשר גם לשמור מידע על המכשיר אופליין וכך להרגיש באמריקה בכל מקום. שימושי למשקיעים בארה"ב.

 

Economy Economy

 

להורדה (15.9 שקל)

 

StockTouch: הצד המעוצב של הכלכלה

 

מי שהתרגל לגרפים ולנתונים היבשים שמזוהים כל כך עם שוק המניות, יופתע מאוד כשייתקל ב-Stocktouch. האפליקציה שמה דגש על ממשק חזותי מעוצב ויפה, שמציג 4,000 חברות אמריקאיות וגלובליות, מחולקות למגזרים שונים. היא מציגה את "מפת החוֹם" של אותן חברות, ומסייעת למשקיע להתמקד בחברות המרכזיות באותו זמן. המידע על החברות כולל כמובן את שער המניה, לצד רקע היסטורי עליהן. מקורי ומפתיע.

 

Stocktouch Stocktouch

 

להורדה (בחינם)

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x