$
אפליקציות

מדריך כלכליסט

שלום למטען: אפליקציות שמשדרגות את זמן הסוללה בסמארטפון

איך לדאוג לכך שנגיע לסוף יום עבודה בסמארטפון עם מספיק סוללה? גם לכך יש אפליקציות; אבל זכרו - אפליקציות זה לא הכל. כמו בדיאטה - יש הרגלי שימוש שצריך לשנות

רפאל קאהאן 10:3606.07.13

כולנו מכירים מהמשרד את המשפט האלמותי: "למישהו יש מטען ל-הכנס-פה-שם-של-טלפון-פופולארי?" הוא לא נוצר יש מאין. הבעיה העיקרית עם הטלפונים החכמים המלווים אותנו היא הצורך הבלתי נגמר שלהם בחשמל. לא נדיר לראות משתמשים מחפשים באובססיביות מטען למכשיר גווע, כמו מכור המחפש את המנה הבאה שלו. אבל אל תרגישו רע: אתם לא לבד. "כלכליסט" מציג מספר אפליקציות שיעזרו לכם לעבור יום עבודה עם סוללה אחת. 

 

Autorun Manager: כמו סולוטו אבל לאנדרואיד

 

Autorun Manager מאפשרת לכם לבחור אילו אפליקציות להפעיל יחד עם המכשיר - כמו ניהול ה-startup במחשב האישי. אפשר לבחור מתוך רשימת האפליקציות, היישומים, השירותים והתהליכים שמותקנים כעת על המכשיר, או לבטל את הפעלתם. האפליקציה זמינה למשתמש הממוצע או למתקדמים בעלי מכשירים פרוצים - הסיבה לכך היא שאנדרואיד זקוקה לתהליכים מסויימים על מנת לפעול כמו שצריך, לכן העדיף המפתח להשאיר את האפשרויות המתקדמות לאלה שמבינים באמת מה ניתן לבצע במכשיר שלהם. הגרסה הבסיסית חינמית, בעוד שהמתקדמת עולה כסף.

 

Autorun Manager Autorun Manager

 

זמינות (בסיסית - חינם, גרסת פרו ב-13.93 שקל): אנדרואיד

 

Advanced Task Manager: חיסול תהליכים ממוקד

 

גם תכליתה של האפליקציה זו היא לחסל באיבם הרצת תהליכים ואפליקציות לא רצויים ובזבזניים. אולם שלא כמו הקודמת, זו יודעת לבצע זאת גם אחרי שהטלפון הופעל. היתרון הגדול שלה הוא בפעולה נוחה חלקה, ומספר גדול של אפשרויות הגדרה והתאמה אישית. בנוסף, ניתן להוסיף לה תוספים חיצוניים שמאפשרים למשל ל"הרוג" תהליכים מסויימים לפני הפעלת משחקים או אפליקציות כבדות, או תוסף שמאפשר לזהות פרסומות מטרידות באפליקציות. בכל מקרה, מדובר באפליקציה מומלצת שלא דורשת הרשאות Root לפעולה יעילה.

 

Advanced Task Manager Advanced Task Manager

 

זמינות (חינם): אנדרואיד

 

Du Battery Saver&Switch Widget: אימון סוללה מתקדם

 

עם האפליקציה הזו אנו עוברים לתחום האופטימיזציה של חיי הסוללה. אם שתי האפליקציות הקודמות הסתפקו בניהול התהליכים במכשיר, זאת יודעת לבצע אופטימיזציה של הסוללה עצמה. היא מאפשרת לכם להגדיר תוכניות הפעלה בהתאם לצרכים שלכם וכך לצמצם את הפעלת האפליקציות הלא נחוצות. לבעלי מכשירים עם גישה ל-Root היא גם מאפשרת לשלוט במהירות המעבד, מה שמאפשר לחסוך זמן סוללה ניכר, בעיקר במכשירים בעלי מספר ליבות.

 

Du Battery Saver Du Battery Saver

 

זמינות (חינם לגרסה הבסיסית, 10.93 שקל לגרסת הפרו): אנדרואיד 

 

JuiceDefender: חיסכון בסוללה בגרסה בסיסית וקלה

 

אפליקציה זו היא מהפופולאריות בז'אנר. היא מאפשרת לקבוע עד חמישה פרופילים שונים לתפעול המכשיר, ומאפשרת לשלוט אוטומטית על הקישוריות של המכשיר כאשר אתם נמצאים במקומות שונים. למשל, כיבוי האינטרנט האלחוטי בשעת לילה מאוחרת או הנמכת הבהירות של המסך כאשר אתם בבית. היא לא שולטת בתהליכים שרצים על המכשיר, אולם ישנן גרסאות מתקדמות יותר שכן.

 

juicedefender juicedefender

 

זמינות (חינם): אנדרואיד

 

Battery Life Pro - All-IN-1: ניהול סוללה מתקדם לאייפון

 

בעלי מכשירים של אפל לא משופעים באפליקציות ניהול חיי סוללה כמו עמיתיהם - אפל הרי מונעת מכל תהליך חיצוני להתערב בפעולת מערכת ההפעלה שלה. אז מה עושים? אפליקציה זו מאפשרת לנו לעקוב אחר התהליכים באייפוון שזוללים לנו זמן סוללה. בנוסף, היא מספקת נתונים על הזמן הנותר לדיבור, גלישה או שימוש בנגני המולטימדיה על המכשיר, כך שניתן לחשב האם השמעת שיר או הצגת סרטון שווים לנו את זמן הסוללה. היא גם מספקת טיפים המאפשרים לכם להתאים את אופי השימוש לצרכים שלכם תוך כדי שמירה על חיי הסוללה.

 

Battery Life Pro - All-IN-1 Battery Life Pro - All-IN-1

 

זמינות (חינם): iOS

בטל שלח
    לכל התגובות
    x