$
פנאי

קים קרדשיאן ווסט תגיע לישראל - להשיק את הקו בעיצובה לקרולינה למקה

בחודש הבא תגיע המגה סלב לארץ, כדי להשיק את קו המשקפיים שעיצבה למותג הישראלי קרולינה למקה ברלין, ותככב בקמפיין לצידה של הפרזנטרית ושותפה בחברה, בר רפאלי. מטרת המהלך של קרולינה למקה היא חדירה לשוק האמריקאי

מורן לונדון 10:3721.02.19

קים קרדשיאן ווסט עתידה להגיע לביקור בישראל בחודש הבא. הביקור ייערך במסגרת השקת קו המשקפיים שעיצבה למותג המקומי קרולינה למקה ברלין.

 

 

 המעריצים בישראל וודאי מרוצים לשמוע שמלכת הריאליטי מגיעה לאזור, אך מטרת העל של המהלך הזה מבחינת קרולינה למקה הייתה חדירה לשוק האמריקאי. קרדשיאן כאמור עיצבה קולקציה הנשענת על השראות כגון הסגנון של בעלה הראפר והמעצב קניה ווסט ושנות התשעים כמו כן היא תככב בקמפיין לצידה של בר רפאלי, הפרזנטורית הרשמית ושותפה בחברה.

 

קים קרדשיאן לקרולינה למקה: תשיק את קו המשקפיים בעיצובה קים קרדשיאן לקרולינה למקה: תשיק את קו המשקפיים בעיצובה צילום: Kim Kardashian West

 

האתר של מגזין ווג פרסם אתמול ידיעה בנושא שיתוף הפעולה הזה ושם נכתב כי קרדשיאן הכירה את המותג דרך האינסטגרם של חברתה בר רפאלי.

 

עוד סיפרה כי "אכלנו ארוחת ערב עם חלק מהבעלים והכל הרגיש מאד טבעי. דיברנו על כך שהם צריכים להיכנס לשוק האמריקאי וכולנו נדלקנו על הרעיון (של שיתוף פעולה), אז זה קרה". לפי ווג, קרה הרבה יותר מכך, קרדשיאן הפכה לשותפה במותג ושיתוף הפעולה הזה לא יהיה האחרון, היא מתכננת להוציא קולקציות קטנות בעיצובה גם בעתיד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x