$
אופנה

איך יודעים שבא אביב

הכדורגל כובש את אופנת הנשים, מסיכות הבוץ יוצאות מהארון והג'ינס זוכה לביוגרפיה

מורן לונדון 08:3602.04.18

ורוד מחוספס

שני טרנדים שכבשו את לבנו לאחרונה הם בדי קורדרוי והצבע הוורוד. Dr.Denim עושה לנו טובה ומשלב את שניהם בחליפת מכנסונים וג'קט, וקולע בול עם הגוון ועובי פסי הקורדרוי. וגם התזמון מדויק: שניה לפני שעונת המעבר נגמרת.

 

מכנסונים וג'קט של ד"ר דנים. 750 שקל מכנסונים וג'קט של ד"ר דנים. 750 שקל צילום: Dr Denim

 

 

עמוק בבוץ

ותבוא קים קרדשיאן ותעלה תמונה עם מסיכת בוץ ותטרוף את הקלפים בתחום שהיה שמור לחדרי חדרים. כעת גם המסכות השתדרגו לעידן הסלפי, למשל זו של גלאם גלואו, GRAVITYMUD™, שמגיעה בגווני זהב וירוק בהשראת הפאוור ריינג'רס אף שהיא מכוונת לנשים בוגרות שזקוקות למיצוק והידוק. העיקר שזה מצטלם ממש טוב.

 

 

 

בית"ר ירושלים, מאז וכשקריר

מזג האוויר מתעתע ונע בין חם בשמש לקריר בצל. הפתרון המעשי הוא קרדיגן קל או צעיף שיישלפו מהתיק ברגעי הצורך. טרנד אביבי במיוחד, שנצפה על אושיות אופנה כמו סוזי באבל ורייצ'ל וואנג קורא להשתמש בצעיפים של קבוצות כדורגל כדי ליצור מראה שמשלב בין תחכום לספורטיביות עממית במיוחד. אנחנו לא קונות את זה, אבל בן זוגכן ודאי ישמח.

 

 

 

מלך המלתחה

ג'ינס הוא ללא ספק המלך הרשמי של כל ארון. עולה על הרגליים בהזדמנות חגיגית או סתמית כאחד ובעל יכולת מפעימה להצביע על אישיות הלובש לפי רמת השפשוף, הקרעים והגזרה. ספר חדש בשם Denim חוגג את הפריט הנצחי על פני 256 עמודים של תמונות, סיפורים ומידע מעניין.

 

27 דולר באמזון. Denim 27 דולר באמזון. Denim

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x