$
כושר

זזים מפה לשם: שיטת נתי אבידן לחיטוב

נתי אבידן, מאמן כושר בכיר שהשיל בעבר עשרות קילגורמים ממשקלו, פיתח שיטת אימון אישי שתסייע גם להורדה במשקל וגם לחיטוב הגוף, הכוללת מעבר בין מתחמים

סיון אבוקאי 08:1927.02.18
נתי אבידן, מאמן כושר בכיר אשר בעבר השיל עשרות קילגורמים ממשקלו, פיתח שיטת אימון אישי שתסייע גם להורדה במשקל וגם לחיטוב הגוף. האימון מבוסס על ארבעה חלקים, כל אחד במתחם שונה: חדר סטודיו, חדר משקולות, גג הבניין וחדר מסילת ריצה. נתי מאמין כי שינוי האווירה והמיקום במהלך האימון מגביר את רמת העניין של השיעור.

 

כל מתחם מיועד לעבודה על מרכיב שונה של הכושר הגופני ובכל אימון כל המרכיבים נכללים: שקילה ושיחה על תזונה, העלאת דופק, כוח, מתיחות ומסאז’. בכל שלב המתאמן נדרש לחייך - גם אם קשה ואין מצב רוח לאימון.

 

אימון בחדר המשקולות. שיטת נתי אבידן להורדת משקל אימון בחדר המשקולות. שיטת נתי אבידן להורדת משקל צילום: יובל חן

 

כדי ליצור אווירה נעימה, כל מתאמן בוחר לעצמו סגנון מוזיקלי. “אני רוצה שהמתאמן יאהב את מה שהוא שומע ושזה יגרום לו למצב רוח טוב”, אומר נתי. אני בחרתי מוזיקה קצבית לועזית של שנות השמונים והתחלנו בחלל המרכזי שכלל עבודת חימום וסיבולת לב־ריאה. בהמשך עבדנו על תרגילי משקולות של פלג גוף עליון ותחתון לסירוגין. לאחר מכן עברנו לחלל עבודה שבו סולם טיפוס ומוט משקולות, ובסיום עברנו לקומת הגג למתיחות חזקות ומסאז’. המעבר ממתחם אחד לשני אכן גרם לשינוי אווירה, עניין וציפייה להתחדשות בלי להיתקע במקום.

 

פרטים: 200-150 שקל לאימון זוגי או פרטי. הסטודיו של נתי אבידן, יורדי הסירה 23 תל אביב.

 

מד קלוריות: באימון של שעה שורפים 500-300 קלוריות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x