$
כושר

אימון אישי: תנועה אטומית

שיטת ביודנסה שואבת השראה גם מתורת הקוונטים ותרקיד גוף ונפש

סיון אבוקאי 08:4126.09.17

ביודנסה (BIO - חיים, DANZA - ריקוד) - שיטת ריקוד ותנועה שפותחה בצ'ילה על ידי רולנדו טורו, פסיכואנליסט, אנתרופולוג ואמן רב־תחומי — כוללת בתוכה תחומים נוספים מחוץ לעולם הכושר: פסיכולוגיה, ביולוגיה, ואפילו את תורת הקוונטים. כל אלה מתאגדים למען מטרת התנועה המבוססת על חוויות דרך מוזיקה מקורית מתרבויות שונות במקצבים שונים.

 

איריס ברנע, המנחה, מקבלת את המשתתפים בבית עץ גדול במושב בן שמן. "זה המקום לאימון הנפש כמו גם לאימון הגוף", היא אומרת. "כל תנועה וכל אדם מתקבלים ללא שיפוטיות. ככל שעוקפים את המוח החושב, מעמיקים בחוויות ומחדשים בתאים את החיוניות והשמחה לעצמנו ולאחר”.

 

נעים כמו חלקיקים. ביודנסה בפעולה נעים כמו חלקיקים. ביודנסה בפעולה

 

 

סקפטית, צינית ומהוססת לגבי הרעיון של החיבור לאנשים בתוך שעתיים וכבעלת כישורי ריקוד של פיל בחנות חרסינה, התחלתי בתנועה חופשית במעגל בין אנשים שאני לא מכירה. משיר לשיר, אנחנו מקבלים הוראות מאיריס ברנע.

 

הפריצה הגדולה שלי הגיעה בשיר "o bladi o blada" של הביטלס שבו התבקשנו לרדוף אחרי משתתפים נוספים או להקפיא אותם. או אז התחלתי לצחוק וקולות הילדות שלי ושל שאר המשתתפים פרצו. האימון מומלץ לכל הרמות אך דורש אמונה שגוף ונפש ניתנים לאימון במקביל.

 

פרטים: 40–60 שקל לשיעור, בית איריס ברנע במושב בן שמן.

 

מד קלוריות: באימון של שעה שורפים 200–400 קלוריות
בטל שלח
    לכל התגובות
    x