$
כושר

אימון אישי: נגמרו התירוצים

ערכת כושר חדשה מאפשרת אימון בכל מקום, מחוף הים ועד המשרד

סיון אבוקאי 07:5729.08.17

רבים מאיתנו לא מוצאים את הזמן להגיע למכון הכושר, או לחילופין, קונים מגוון אביזרי אימון לבית שמתגלים כמסובכים לתפעול או סתם נזנחים. מאמנים, לעומת זאת, נאלצים להיסחב עם אביזרים עמוסים ומסורבלים. כמענה לכך, פיתח אביב רייכמן, מורה לחינוך גופני למעלה מעשרים שנה, את ערכת ה-K-FEAT.

 

K-FEAT. לכל אימון, בכל מצב K-FEAT. לכל אימון, בכל מצב צילום: אוראל כהן

 

 

הערכה בנויה מארבעה חלקים: בר, רצועות תלייה, גומייה, ומשטח דמוי "סקיבורד" המחובר לכריות אוויר בתחתית, מהם ניתן להרכיב כ-12 אביזרי אימון. הרצועות, למשל, יכולות לשמש כרצועות TRX. הבר מתפקד כמתח, בודיבר, טרפז, משוכה, ומוט משקולות. הבורד יכול להיות משטח איזון, משקולות, לדמות גלישת סקי, ועם חיבור הרצועות לבר מתקבלת לנדנדה.

 

הערכה מאפשרת לבצע כל סוג אימון, מהרמת משקל ותוספת גומי, ועד פלטות שאיתן ניתן לעבוד בסגנונות שונים על כוח וסיבולת לב-ריאה. הערכה נישאת בתיק קטן וניתן להתאמן איתה בכל מקום.

 

"הרעיון נולד מתוך צורך לעבודה עם מתאמנים בגילאים שונים וברמות שונות", אומר רייכמן, "חיפשתי את מכלול האביזרים שיאתגר את כולם ויגרום להנאה. הערכה מודולרית ואיתה ניתן לעבוד גם באופן אישי ללא מאמן". הערכה מומלצת לילדים ולמבוגרים. חובה בכל בית או סטודיו.

 

מחיר: 1,500 שקל

מד קלוריות: 200 עד 600

 

לפרטים נוספים ולרכישה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x