$
אוכל

האם מסעדת "רפאל" נסגרה? עובדים: לא מצליחים להשיג את הבעלים רפי כהן

איש לא עונה לטלפון במסעדה ובמשרדים. העובדים במסעדה שברחוב הירקון מספרים כי לאחרונה העניינים התנהלו שלא כסדרם – כהן מיעט להגיע למקום, פיטר אנשי צוות רבים

רעות ברנע 16:1219.04.17

יום לפני ערב החג המסעדה עוד פעלה כרגיל, ואנשים אפילו העלו תמונות שלהם אל דף הפייסבוק שלה. אבל מאז כניסת הפסח מסעדת "רפאל" ברחוב הירקון 87 בת"א של השף רפי כהן סגורה. איש לא עונה לטלפון – לא במסעדה ולא במשרדים, ועובדים במקום מספרים כי גם הם לא מצליחים להשיג את השף המפורסם. 

 

זהו לא המשבר הראשון שחווה השף כהן במסעדה היוקרתית שלו. לפני שנתיים היא סגרה את שעריה לשבוע. בתחילה לא היה הברור מדוע וההשערה היתה כי מדובר במחסור בכוח אדם, אבל לאחר מכן חשף השף והבעלים כהן כי המסעדה היתה מעורבת בהונאת ענק בכספים שבוצעה דרך מערכת המיחשוב והקופה של המסעדה. לאחר כשבוע היא נפתחה מחדש מצוידת בצוות מחודש ופעלה באופן שוטף עד לפני פסח האחרון. 

מסעדת רפאל מסעדת רפאל צילום: בועז לביא

 

העובדים במסעדה מספרים כי לאחרונה העניינים לא התנהלו כסדרם – כהן מיעט להגיע למקום, פיטר אנשי צוות רבים וחוסר הסדר במסעדה חגג.

 

הביקורות בעמוד הפייסבוק הרשמי של המסעדה מהחודשים האחרונים, היו מביישות גם מסעדות פועלים עממיות ועל אחת כמה וכמה מסעדת יוקרה שכזו: "נוראי! חיכינו לאוכל במשך שעתיים והוא מעולם לא הגיע" כותבת גולשת אחת, וגולש אחר מתלונן: "רעש והמולה, אווירת חוף, הרוטב כנראה ישר מהקופסה והדג מלוח".

 

המסעדה, שנפתחה ע"י כהן בשנת 2001, נחשבה במשך שנים רבות לאחת מהמסעדות הטובות והמוערכות בישראל. רבים מסועדיה היו אנשי האלפיון העליון, אנשי עסקים ותיירים. המשברים שעברה בשנים האחרונות ערערו מעט את מעמדה, ולא ברור אם על המשבר הנוכחי היא כבר תצליח להתגבר. 

 

לא ניתן היה להשיג את תגובתו של הבעלים רפי כהן.

השף רפי כהן השף רפי כהן צילום: אוראל כהן

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x