אופנה

מעצבות ביחד

טובל'ה ונעמה חסין יוצאות בקולקציה משותפת שתושק בשבוע האופנה של מוטי רייף, וחנות העודפים של טובהל'ס נסגרת

לרה רוטר 10:0512.11.12

טובל'ה ונעמה חסין ישיקו בשבוע האופנה גינדי תל אביב בהפקת מוטי רייף קולקציה חדשה משותפת שתקרא נעמה וטובל'ה חסין. זאת הפעם הראשונה שהאם והבת, שהחזיקו עד כה מותגים נפרדים, מעצבות ביחד. לפני כחצי שנה (באפריל) סגרה נעמה חסין את החנות שלה בדיזנגוף בתל אביב, ואת הקולקציה שלה היא מכרה בחנות של אמה ובחנויות ברחבי הארץ.

 

טובל'ה, שמעצבת יותר מ־25 שנה, היא אחת המעצבות הבולטות בתעשיית האופנה. נעמה פתחה את המותג טובהל'ס לפני כ־14 שנה, ולפני חמש שנים התחילה לעצב גם בגדי ילדים. האם והבת מכרו את הקולקציות שלהן בשתי חנויות סמוכות ברחוב דיזנגוף, ובמהלך השנים נראה היה שחשוב להן לשמור על עצמאות וזהות נפרדת. בראיונות לעיתונות לא הסתירו את המתח העיצובי ששרר ביניהן. "אני לא בטוחה כמה קולקציות נוציא מהמותג המשותף", אומרת נעמה ל"כלכליסט", "כרגע אנחנו זורמות". גם לשאלה אם השתיים ימשיכו לעצב קווים נפרדים ענתה שהדבר עדיין לא הוחלט.

 

לצד החנות בדיזנגוף החזיקו השתיים בסטודיו ברחוב שוקן 32 בתל אביב. בימים אלה הן החליטו לסגור את הסטודיו המשותף ולחפש לוקיישן מרכזי יותר עבורו בתל אביב. גם חנות האאוטלט ששוכנת בקומת הקרקע של הסטודיו ומוכרת פריטים של טובהל'ס תיסגר, ועד סוף החודש יימכרו שם פריטים בהנחות של 50%–80%. לדברי חסין, "אני לא חושבת שיהיה לנו צורך בחנות אאוטלט, אבל אם נראה שכן, נפתח אחרת. בכל אופן, חנות האאוטלט הנוכחית לא תישאר".

 

נעמה וטובל'ה חסין. לא ברור אם ימשיכו לעצב קולקציות נפרדות נעמה וטובל'ה חסין. לא ברור אם ימשיכו לעצב קולקציות נפרדות צילום: אביגיל עוזי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x