$
אופנה

תיק גב: הילקוטים חוזרים לאופנה

הפלישה של המלתחה הגברית לארון הנשי מוצאת ביטוי גם בשובם לאופנה של תיקי הילקוט. "כלכליסט" מציג תיקים בגזרה השמרנית, לבוקר וגם לערב

לרה רוטר 09:5306.12.11

תיקים בגזרת ילקוט הם הדבר החם העונה. רשתות מקומיות ובינלאומיות ומעצבים ישראלים מעניקים את פרשנותם לדגם השואב את השראתו מעולם העבודה והאקדמיה - תיק הרופא, תיק הדוור וכמובן תיק המורה ותיק בית הספר.

 

אחת הסיבות להצלחה של הילקוטים היא גזרת היוניסקס המאפיינת אותם, המשתלבת היטב עם המגמה האופנתית של פלישת המלתחה הגברית למלתחה הנשית.

 

"כלכליסט" מציג ילקוטים במגוון גדלים המיועדים למספר שימושים, כמו תיק המעטפת החום של קום איל פו, שהוא אינטרפרטציה לילקוט ומשמש כתיק קלאץ' לערב.

 

הצבעוניות של התיקים אינה בהכרח קלאסית, כמו בגרסה המקורית, ובחלקם נשבר המראה המעט נוקשה בצבעוניות עליזה, כמו בתיק הפרחוני של אקססוריז, או בצבעוניות מפתיעה, כמו התיק הכחול של פרד פרי. אחרים שומרים על מראה אותנטי בגוני קאמל, חרדל, חום ושחור.

 

ילקוטים של אלדו, פרד פרי, אקססוריז, זארה, פורלה, דרגון לקום איל פו ומאסימו דוטי. סטיילינג: עמית רוסו ילקוטים של אלדו, פרד פרי, אקססוריז, זארה, פורלה, דרגון לקום איל פו ומאסימו דוטי. סטיילינג: עמית רוסו צילום: צחי וזאנה

 

חלק מהדגמים בעלי אבזם אחד כמו התיק של זארה, ואחרים מגיעים בגזרה קלאסית עם שני אבזמים, כמו התיק של אלדו. מרבית הילקוטים בעלי ידית נשיאה קטנה, לחלקם מוצמדת גם רצועת נשיאה על הכתף, וישנם כאלו המכילים רצועות לנשיאה על הגב. המגוון המוצע בשוק מספק גזרות נוקשות וגבריות לצד גזרות נשיות ורכות יותר. מעניינים בייחוד הם דווקא התיקים הנושאים גזרה גברית מובהקת, אך מתאפיינים בגוונים ובחומרים רכים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x