סגור

ועידת ישראל-יוון
בכירי ענף הנדל"ן והתיירות בוועידת כלכליסט ביוון

כ-500 איש הגיעו לאירוע הגאלה של כלכליסט בשיתוף מלונות בראון ואראונדטאון שנערך על הגג של מלון לייטהאוס בראון במרכז אתונה. שר התיירות, יואל רזבוזוב, אמר בטקס, "אני מקווה שהאירוע הזה יהיה התחלה של אירועים והישגים חדשים"

"אחרי שנתיים קשות טוב לראות את התעשייה חוזרת וגם מחייכת. אני מקווה שהאירוע הזה יהיה התחלה של אירועים והישגים חדשים", כך פתח שר התיירות יואל רזבוזוב את ועידת ישראל-יוון של כלכליסט בשיתוף מלונות בראון ואראונדטאון.
מימין: פרנק רוזן ארדאונדטאון' שאול קפלן, מומי כהן, ועידן קפלן אראונדטאון
(צילום: אלכס קולומויסקי)
רזבוזוב השתתף באירוע הגאלה של הוועידה שהתקיים על הגג של מלון לייטהאוס בראון במרכז אתונה ובו השתתפו כ-500 איש, בהם בכירי ענף הנדל"ן מישראל ומיוון, אנשי ענף התיירות והמסעדנות שמתעניינים בהשקעות ביוון שמתאוששת מהמשבר הכלכלי ומושכת עניין כמדינה שנמצאת באירופה ועדיין מאופיינת במחירי נדל"ן נמוכים יחסית.
"לפני שנים רבות מני ויצמן, שכבר עשה את זה בברלין ובאמסטרדם, הרגיש שמשהו קורה פה באתונה והנה עכשיו אנחנו עומדים כאן על הגג של מלון לייהטאוס בראון בליבה של כיכר אמוניה המחודשת, 10 דקות מכאן זה האקרופוליס, כלומר המרכז של המרכז של אתונה", אמר ליאון אביגד, מייסד משותף ומנכ"ל משותף של מלונות בראון, "היום כבר יש לנו יותר מחמישים מלונות ביוון ואנחנו משיקים בימים אלה מלונות חדשים כאן".