סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק
גמר הסטארטאפים - צחי כהן
(סיני דודפור)

תחרות +StartUp
צחי כהן: "ראינו איכות מרשימה של יזמיות ויזמים מכל התחומים"

המשנה למנכ"ל וראש החטיבה העסקית בבנק הפועלים אמר את הדברים בפתיחת גמר תחרות סטארט-אפ פלוס של כלכליסט בשיתוף פועלים הייטק. כהן: "אנחנו רואים בעצמנו שותף מלא לשנת השיא של הייטק, תומכים בכל השלבים ובהמשך הצמיחה החשובה הזאת - ומשקיעים משאבים עצומים על מנת ליישם זאת"

"אני שמח מאוד לראות כאן הבוקר עשרות יזמים, משקיעים ואנשים מובילים בתעשייה, שהצטרפו אלינו לתחרות החשובה הזאת שבאה בשנת שיא, שמתאפיינת בהצלחות מרשימות בכל קנה מידה ובמגוון רחב של ורטיקלים"; כך אמר הבוקר (ה') צחי כהן, משנה למנכ"ל וראש החטיבה העסקית בבנק הפועלים, בפתיחת גמר תחרות סטארט-אפ פלוס של כלכליסט בשיתוף פועלים הייטק.
"ההשפעה של ההייטק מורגשת בתחומים רבים, כמו נדל"ן, אנרגיה, תעשייה ועוד, שמניעים את המשק הישראלי הרבה יותר ממקומות אחרים בעולם. אנחנו רואים בעצמנו שותף מלא ותומכים בכל השלבים ובהמשך הצמיחה החשובה הזאת, ועל כן משקיעים משאבים עצומים על מנת ליישם זאת - בהקמת יחידות הייטק בכל רחבי הארץ; בתמיכה בתוכניות הכשרה לעובדים להייטק - כולל בקרב מיעוטים ואוכלוסיות הרחוקות מהתעשייה, אך עם זאת מהוות פוטנציאל למענה למצוקת ההון האנושי שאנו חווים היום; במימון חברות צמיחה; בהשקעות בקרנות ובסטארט-אפים; ובחיבור לשווקים חדשים בעולם, כולל כמובן איחוד האמירויות.
"הכי חשובה בעיני היא הפעילות הרבה לקידום סטארט-אפים בשלבים מוקדמים – על ידי תמיכה בתוכניות האצה למינהן, ייעוץ לגיוס משקיעים שאנו מעניקים כחלק מהשירותים שלנו, עשרות אירועים בשנה ששמים בפרונט את היזמים בשלבים המוקדמים ומנגישים אותם למשקיעים, פעילות תקשורתית שאנו יוזמים אשר שמה בספוטלייט את הסטארט-אפים החדשים".
לדברי כהן, "גולת הכותרת היא התחרות השנתית שלנו בשיתוף כלכליסט: סטארטאפ פלוס. הוגשו מאות הצעות מרשימות באיכות גבוהה מאד, נבחרו הטובים ביותר ולגמר הגיעו חמש קבוצות עם תכניות מרשימות.
1 צפייה בגלריה
גמר סטארט אפ פלוס צחי כהן
גמר סטארט אפ פלוס צחי כהן
צחי כהן, משנה למנכ"ל וראש החטיבה העסקית בנק פועלים, גמר סטארט אפ פלוס
(צילום: אוראל כהן)
"אנו גאים מאוד לראות מאות סטארט-אפים שהגישו מועמדות להשתתף בתחרות, זו השנה השנייה, ומעבר לכמות, את האיכות המרשימה של היזמיות והיזמים מכל הורטיקלים. הבאנו לכאן את הקרנות הטובות ביותר בישראל, לפגוש אתכם היזמים ולפתוח לכם את הדלת, במסלול מהיר לשלב הבא".
כהן סיכם את דבריו ואמר כי הוא "רוצה להודות ליזמיות וליזמים על ההשתתפות בתחרות, לשותפים הנהדרים ליוזמה זו ולפעילויות רבות נוספות שלנו בהייטק – קבוצת כלכליסט ובראשה יואל אסתרון, לתוכנית זל אשר חברו אלינו השנה ולשופטים, שותפינו מקרנות הון הסיכון: יודפת בוכריס, הראל וליאור כרמל מקרן בלומברג, מיכל דריימן מקרן JVP, אסף ורהפט מקרן UPWEST, דב מורן מקרן גרוב, יעל אלעד מקרן אלף, רועי בר-קט מאינטל קפיטל, יונתן סאקס מ-F2, גיא יאמן מ-TPY, תמי ברונר מקרן ורטקס ועדי גוזס מקרן אנטריי. אני רוצה להודות לצוותים בבנק, ובראשם לצוות פועלים הייטק בכלל, ולאלונה פייס מנהלת השיווק בפרט. מאחל לכם, היזמיות והיזמים, הצלחה גדולה".