$
תשתיות

כוכב הנגב מחדשת את קרית משה: "היעד – להיות הפרויקט הראשון העולה על הקרקע"

עם הרוח הגבית של המדינה ושל עיריית רחובות, השכונה שהוקמה בשנות ה-50 של המאה הקודמת עולה על המסלול בדרך למתיחת פנים אינטנסיבית. בחברת הנדל"ן המובילה את מיזם הפינוי-בינוי ברחוב גבריאלוב, משתלבים בחזון ומסמנים יעד ברור

רונן ניב 09:1208.04.21

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

 

שכונת קרית משה ברחובות ממצבת עצמה בחוד החנית של תחום ההתחדשות העירונית וצפויה בשנים הקרובות לשנות את פניה מקצה לקצה. לאתגר הטמון בשיקום וברענון השכונה הוותיקה, נרתמת חברת כוכב הנגב המובילה את פרויקט הפינוי-בינוי ברחוב גבריאלוב 33-31. ליווינו את כנס הדיירים שנערך לאחרונה והיווה עוד נקודות ציון משמעותית בהתקדמות המיזם.

 

לכוכב הנגב היכרות עמוקה עם שוק הנדל"ן בישראל, כשהחברה מחזיקה בסיווג קבלני דרג ג'-5 (בלתי מוגבל), המאפשר לה לבנות וליזום פרויקטים בנפחים גדולים. בין המיזמים הרבים אותם בנתה החברה לאורך השנים נכללים מוסדות חינוך, מוסדות ציבוריים, מרכזים מסחריים - וזאת לצד אלפי יחידות דיור בשורה ארוכה של יישובים ובהם בין היתר תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, נס ציונה, קרית עקרון, מזכרת בתיה ונתיבות. 

 

בשנים האחרונות הרחיבה כוכב הנגב את פעילותה גם לתחום ההתחדשות העירונית והיא מקדמת מגוון פרויקטים בפינוי-בינוי ובתמ"א 38, הן בלב מוקדי הביקוש והן במעגלים המרוחקים יותר.

 

 

 

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"
עוד בזירת הנדל"ן