$
חסויות וזכויות שידור

חוזה ענק של 110 מיליארד דולר לשידורי ה-NFL

מדובר בחוזה ל-11 שנים, במסגרתו שירות אמזון פריים וידיאו ישדר את המשחקים של יום חמישי; NBC תמשיך לשדר את משחקי ראשון בלילה - שהם הנצפים ביותר

חדשות חוץ 10:3519.03.21

ליגת הפוטבול האמריקאית, ה-NFL, חתמה על חוזה ארוך טווח עם שותפות המדיה שלה לשידור ולהפצת משחקי הליגה, וזאת בשווי כולל של 110 מיליארד דולר, כך הודיע הארגון אתמול (ה').

 

 

 

ה-NFL חתמה על החוזה ל-11 שנים עם שותפותיה, שכוללות את CBS, ESPN, FOX, NBC ואמזון.

 

שחקן פוטבול שחקן פוטבול צילום: גטי אימג'ס

 

 

כחלק מהעסקה, אמזון פריים וידיאו תקבל זכויות בלעדיות לחבילת השידור של משחקי הפוטבול בליל חמישי ותשלם על כך 10 מיליארד דולר. CBS שבבעלות ויאקום תמשיך לשדר את משחקי יום ראשון אחר הצהריים בטלוויזיה במסגרת שירות הסטרימינג החדש שלה Paramount+. פוקס תמשיך לשדר את משחקי ראשון אחר הצהריים ו-NBC תמשיך להחזיק בזכויות למשחקי ראשון בלילה – שהם הנצפים ביותר בליגה. ESPN תשדר את משחקי שני בלילה וכן תמשיך לקחת חלק ברוטציית שידורי הסופר בול.

 

"משחקי ה-NFL הם השידורים החיים הנצפים ביותר בארה"ב, וחבילת ה-Thursday Night Football חסרת התקדים תעניק לעשרות מיליוני משתמשי פריים רשומים גישה בלעדית למשחקים", כך אמר מייק הופקינס, סגן נשיא בכיר של פריים וידיאו ואמזון סטודיוז, "אוהדי ה-NFL בכל המדינה יהנו מחווית צפיה מצוינת, ויקבלו גישה למבחר רחב של תוכן, כולל הפקות אמזון מקוריות, בפריים וידאו"

x