$
חדשנות

סטארט-אפ הנדל"ן הישראלי שצפוי להגיע להכנסות של 150 מיליון שקל כבר בשנה הבאה

בזכות פלטפורמה דיגיטלית חדשנית המייעלת את האינטראקציה בין חברות הנדל"ן לקהל הלקוחות, רשמה חברת הפרופטק Home Connex זינוק של 1,000% במספר המצטרפים – כולל שמות דוגמת גינדי, אבני דרך וגשם החזקות. היעד הבא: כניסה לשוק האמריקאי

רונן ניב 09:0411.02.21

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

 

מנוע מרכזי בדרך לפרויקט בנייה מוצלח טמון באינטראקציה שקופה ורציפה בין חברות הנדל"ן היזמיות והקבלנים ובין קהל הלקוחות. אף שהמנטרה הזו מוסכמת על ידי כלל השחקנים הפועלים בתחום, הרי שבפועל לא פעם מתקשה הדיאלוג הכל כך נחוץ הזה להתרומם. למעשה אחת הרעות החולות של תחום הנדל"ן נוגעת לתקשורת לקויה ושברירית בין הצדדים, שמייצרת לא פעם מחלוקות ועימותים (שלעיתים מתגלגלים גם לבית המשפט), העלולים להוביל לתקיעה של מיזמים תוך כדי תנועה ולאי-הגעה לקו הגמר.

 

לוואקום הזה בדיוק נכנסה חברת הפרופטק הישראלית הום קונקס (Home Connex), שלקחה על עצמה להנגיש ולייעל את השיח – זאת באמצעות מערכת ניהול חדשנית המאפשרת לרוכשי הדירות תקשורת שוטפת מול הקבלנים והיזמים, תוך קבלת עדכונים על כל המתחדש בפרויקט.  

מערכת Web & Mobile היא פלטפורמה דיגיטלית מתקדמת וידידותית למשתמש, שפיתחה החברה המאפשרת ללקוחות לצפות בתהליכים הנוגעים להתקדמות הפרויקט, לחתום על חוזים והסכמים, לארגן ולנהל את תשלומי המשכנתא ולקבל עדכונים בזמן אמת מהקבלן והיזם, ואפילו מהספקים. בו בזמן מסייע הפיתוח הטכנולוגי של Home Connex לגופי נדל"ן גדולים, הנדרשים לתקשר מול מאות ועד עשרות אלפי לקוחות, לחסוך בצוותי כוח אדם ולהעניק שירות מיטבי ומקיף שמתועד במערכות החברה. 

 

 

 

מאחורי הקמת Home Connex עומד היזם חנוך קס, שמסביר על חשיבות האפליקציה: "עבור מרבית האנשים רכישת דירה היא ההשקעה הגדולה והעיקרית של חייהם, ולכן חשוב להם להיות מעודכנים בכל פרט שנוגע לנכס החדש – מהגדול ועד לקטן ביותר. הפיתוח שלנו מאפשר לאותם לקוחות לעקוב בכל זמן ומכל מקום אחר הפרויקט בו רכשו דירה, לצפות בתשלומי המשכנתא ולחתום על חוזים באופן דיגיטלי. בדיוק כפי שהמשקיעים בשוק ההון מבקשים להתעדכן באופן יומיומי אחר תיק ההשקעות שלהם, ולבצע בו פעולות שונות ומגוונות, כך יצרנו מודל זהה עבור הצרכנים בשוק הנדלן".

 

עוד מוסיף קס כי "הפיתוח שלנו בעצם משרת את כל הצדדים בצורה אופטימלית - הן את הלקוחות והן את חברות הנדל"ן. בעוד הלקוחות מקבלים את כל המידע הרלוונטי באופן קל ונוח, לצד מעקב ושליטה על התנהלותם הפיננסית, מעברו השני של המתרס חוסכות חברות הנדל"ן סכומי כסף משמעותיים בכוח אדם בתקשורת מול הלקוחות, החתמתם על החוזים וביצוע בחירות כאלו ואחרות בתהליך".

 

המערכת של Home Connex. "מאפשרת לגופי הנדל"ן לחסוך בכוח אדם ולהעניק שירות מיטבי ומקיף" המערכת של Home Connex. "מאפשרת לגופי הנדל"ן לחסוך בכוח אדם ולהעניק שירות מיטבי ומקיף"

 

הצפי: ריכוז של 80% מרוכשי הדירות בישראל

Home Connex היא אחת החברות הצומחות בענף הפרופטק בישראל, ובשנת 2020 היא רשמה זינוק מרשים של כ-1,000% במספר הלקוחות החדשים המשתמשים בשירות. נכון להיום נמצאת Home Connex בתהליכים מול כ-200 חברות נדל"ן, ועם הצטרפותן צפויה החברה לאגד יותר מ-80% מרוכשי הדירות בישראל. בין השמות שכבר נמצאים בשיתוף פעולה עם Home Connex ניתן לציין חברות ענק דוגמת גינדי, אבני דרך וגשם החזקות. 

 

על רקע הטמעתה המוצלחת של האפליקציה והגידול המסיבי במספר לקוחותיה, צפויה Home Connex להכנסות של כ-150 מיליון שקל כבר במהלך השנה הבאה, כשבחברה מקפידים להסתכל קדימה ומסמנים יעד נוסף: כניסה לשוק האמריקאי. כבר כעת נמצאת החברה במגעים עם מספר קרנות מארה"ב בנוגע לשיתוף פעולה עתידי. 

המערכת של Home Connex. עדכון בכל פרט הקשור לפרויקט הנדל"ן, בכל זמן ומכל מקום המערכת של Home Connex. עדכון בכל פרט הקשור לפרויקט הנדל"ן, בכל זמן ומכל מקום

 

לצד פעילות ב-Home Connex, מוביל קס שניים ממיזמי הנדל"ן הגדולים והמסקרנים בישראל. מדובר בדיזיין סיטי (Design City) - עיר העיצוב המתרוממת בירושלים, המבקשת לשלב עיצוב, קניות, תרבות ובידור תחת קורת גג אחת, וצפויה לפתוח את שעריה באופן רשמי בקיץ הקרוב. בסמוך לדיזיין סיטי, מקים קס לונה פארק שישלב גם קניון ייעודי לבני הדור הצעיר - ומבטיח שורה ארוכה של אטרקציות, ובהן רכבת הרים הצופה לים המלח.

 

ובחזרה לפרופטק. הענף שחרט על דגלו לשכלל את תחום הנדל"ן ולהכניס לשורותיו טכנולוגיות חדשניות, בהחלט ממצב עצמו כאחד הצומחים בתעשיית הסטארט-אפ העולמית. כך למשל ב-5 השנים האחרונות נרשמה עלייה של 244% במספר החברות החדשות בתחום לצד עלייה של כ-3,000% בהיקף ההשקעות בגופי סטארט-אפ המשלבים טכנולוגיה בתחום הנדל"ן. 

 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"
עוד בזירת הנדל"ן