$
חדשנות

יש לי רק חלום: "G.R.Y הולכת להיות שחקן מרכזי בשוק הנדל"ן בישראל"

עם אקורד פתיחה הכולל רכישת 10 דונם בראשון לציון, חברת הנדל"ן החדשה שהקימו ראשי קבוצת יעדים מוטי אברג'יל ושי זוארץ, אייל גולן, ניסן יחזקאל ורן רחמני, מכוונת גבוה. "המטרה היא לאתר הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל, וליצור מוצר נדלני נגיש לכל כיס", מצהיר אברג'יל

רונן ניב 10:0218.11.20

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

 

26 G.R.Y – קבוצת גולן-רחמני-יעדים, הוא שמה של חברת נדל"ן חדשה, שתפעל לאיתור קרקעות להשבחה ולפיתוח, ולייזום נדל"ן למסחר ולמגורים.

 

החברה היא פרי שיתוף פעולה בין חמישה אנשי עסקים, ותרכז את כלל הפעילות הנדלנית שלהם: יעדים נדל"ן בראשות מוטי אברג'יל, מייסד ומנכ"ל הקבוצה, ושותפו שי זוארץ; הזמר ואיש העסקים אייל גולן; מאמן הכדורגל ואיש הנדל"ן ניסן יחזקאל; ואיש העסקים והנדל"ן רן רחמני.

 

אברג'יל, גולן ויחזקאל כבר משתפים פעולה בקבוצת הכדורגל של הפועל מרמורק מרחובות, המשחקת במסגרת ליגה א' דרום - שם משמש אברג'יל כבעלים, יחזקאל כמנכ"ל ומנהל מקצועי, וגולן כנשיא כבוד.

 "בין אייל, רן וביני יש חברות רבת שנים, וכשהחלטנו לשתף פעולה בתחום הנדל"ן, החיבור עם מוטי אברג'יל היה טבעי ומתבקש", מספר יחזקאל, שאחראי לשידוך בין השותפים. "יש בינינו כימיה מצוינת וקיים רצון אמיתי לרתום את היכולות שלנו להצלחה משותפת. במשך חודשים עברנו על תרגום היוזמה לשלב הפרקטי, ועכשיו בשעה טובה 26 G.R.Y יוצאת לדרך".

 

לדברי אייל גולן, "כחלק מהתפתחות עסקית בענף הנדל"ן לצד ההזדמנויות העסקיות כיום בתחום, החלטתי לחבור למוטי אברג'יל, רן רחמני וניסן יחזקאל, שהם בעלי ניסיון רב בתחום הנדל"ן. החברה המשותפת תעסוק ביזמות נדל"ן ואיתור הזדמנויות עסקיות. אני מאמין שלנוכח ההשקעות בעולם הנדל"ן, לצד ניסיונם הרב של שותפי בתחום, נצליח לייצר ערך רב למשקיעים".

 

"יש פה בעצם שילוב כוחות אפקטיבי", מוסיף רחמני. "בהקמת החברה ובהגדרת המאפיינים, תחומי העיסוק והייעוד שלה, הושקעו הרבה מאוד מחשבה. אנחנו נעבוד בשיתוף פעולה וסנכרון מבלי לדרוך אחד לשני על האצבעות".

ראשי קבוצת G.R.Y 26 מימין: שי זוארץ, רן רחמני, מוטי אברג'יל, אייל גולן, ניסן יחזקאל  ראשי קבוצת G.R.Y 26 מימין: שי זוארץ, רן רחמני, מוטי אברג'יל, אייל גולן, ניסן יחזקאל צילום: באדיבות קבוצת G.R.Y 26

פונים לכולם

"הרציונל הוא שכל אחד יביא לחברה החדשה את האיכויות שלו מענפי הנדל"ן בהם התמקד, וביחד נייצר גוף עוצמתי עם ידע וניסיון", מסביר אברג'יל. "אנחנו נביא את היכולות שלנו באיתור ושיווק קרקעות ואת הפלטפורמה הלימודית של קורסים והכשרות נדל"ן, רן יביא יכולות ביצועיות מוכחות ומומחיות בעבודת שטח, אייל יביא את הקשרים והפרסום, וניסן את יכולות השיווק והתיווך לצד היכרות עם שוק הנדל"ן מעבר לים. זה התמהיל הנכון שיוביל את 26 G.R.Y קדימה".

 

על קהל היעד אליו מכוונת החברה מספר אברג'יל: "אנחנו פונים בעצם לכולם, מהחברות הגדולות במשק ועד בעלי הון עצמי צנוע, המבקשים להיכנס להשקעות בתחום וזקוקים להכוונה, ליווי וסיוע. מטרת החברה היא לאתר הזדמנויות עסקיות בעולם הנדל"ן, הן בארץ והן בחו"ל, באמצעות רכישת ושיווק קרקעות בעלות תב"ע מאושרת או בשלבים מתקדמים באזורי ביקוש, וליצור מוצר נדלני נגיש לכל כיס".

 

החברה תפעל בשלב הראשון ממשכנה של קבוצת יעדים במתחם הורוביץ ברחובות, כשיחזקאל יעמוד בראש שלוחה נוספת שתפעל מאור יהודה. אקורד הפתיחה של החברה החדשה נוגע לרכישת 10 דונם בסמוך לשכונת נטעים בראשון לציון, בסכום של כ-10 מיליון שקל, ומדובר בקרקעות המיועדות לעירוב שימושים כחלק מתוכנית כוללת של העירייה המקומית. בשבועות הקרובים צפויים נציגים מטעם החברה לטוס לדובאי לבדיקת שיתופי פעולה עם משקיעים מהמפרץ. "אנחנו אמנם רק בראשית הדרך, אבל כבר עכשיו החברה שלנו מייצרת סביבה הרבה מאוד עניין", מבהיר אברג'יל. "אנחנו מאוד מאמינים בחיבור הזה, 26 G.R.Y הולכת להיות שחקן מרכזי בשוק הנדל"ן בישראל".

 

ליחזקאל מצידו יש מסר מרגיע לאוהדי הפועל מרמורק. "הפעילות המשותפת בחברה לא תבוא על חשבון המועדון. אנחנו נדע לשלב בין השניים, ובעונה הבאה המטרה המוצהרת היא לגבש סגל איכותי שיתמודד על עלייה ללאומית".

 

קבוצת יעדים הוקמה על ידי מוטי אברג'יל המכהן כבעלים וכמנכ"ל, ושי זוארץ משמש כשותף בחברה. הקבוצה מתמחה באיתור נכסים, השקעות נדל"ן, שיווק ורכישת קרקעות, כשהזרוע הלימודית שלה, "יעדים המרכז הארצי לקורסים", מתמקדת בלימודי נדל"ן ושיווק חיצוני למוסדות לימוד.

 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"
עוד בזירת הנדל"ן