$
פרויקטים

המחזור הראשון של Techstars TLV מגיע לסיומו

לאחר שלושה חודשים אינטנסיביים, מגיעה תוכנית האקסלרטור לסיומה יחד עם עשרת הסטארטאפים בוגרי התכנית, וכבר בשבוע הבא תפתח ההרשמה למחזור השני

בשיתוף Techstars 12:1313.09.20

Techstars, פלטפורמה גלובלית להשקעות וחדשנות, שלה כ-50 תוכניות בינלאומיות, ערכה השבוע אירוע Demo Day ייחודי לכבוד סיום תכנית האקסלרטור הראשון של החברה בתל אביב, אשר החלה בחודש יוני האחרון והגיעה לאחר שלושה חודשים מגוונים ומקצועיים לסיומה.

 

אירוע הדמו דיי, התקיים במרכז פרס לשלום ביפו, בהובלתה של הילה אוביל ברנר, מנהלת Techstars TLV ומקימת ארגון "יזמיות", בהנחיית השחקן ליאור כלפון ובהשתתפות: 10 חברות הסטארט-אפ שהשתתפו בתכנית אשר הציגו עצמן בקצרה.

 

עלו ובירכו מרחוק (באמצעות וידאו) יזהר שי, שר המדע והטכנולוגיה, בכירי Techstars בעולם, ביניהם דיויד בראון, מנכ"ל Techstars העולמית, איל וולדמן, מייסד ומנכ"ל חברת מלאנוקס טכנולוגיות שנמכרה ל- Nvidia, היזם חמי פרס (פיטנגו) ועוד.

 

דיוויד בראון, מנכ"ל Techstars העולמית בירך את המשתתפים בקהל: "הצוותים ביצעו עבודה נהדרת. אנו מתרגשים לציין את סיום התוכנית הראשונה בישראל."

 

באירוע נכחו כאמור המשתתפים בתכנית, מנהלי התכנית בארץ וכיותר מכ- 500 צופים שהצטרפו לאירוע דרך יוטיוב ופייסבוק.

 

בין הנושאים עליהם הרצו באירוע: מצב ה- Ecosystem והחדשנות בעידן הקורונה, טיפים ליזמים מתחילים, תובנות של יזמים ודמויות מובילות בתעשייה. המשתתפים סיפרו על ניסיונם האישי העשיר בתחומים שונים ועוד.

 

בסיום האירוע התקיים קוקטייל למסיימי התוכנית, עם ארוחת ערב עשירה באוויר הפתוח, לצד חלוקת מתנות וברכות מרגשות. כל האירוע התקיים על פי הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.

 

המחזור הראשון של Techstars TLV מגיע לסיומו המחזור הראשון של Techstars TLV מגיע לסיומו צילום: חנה טייב

 

בתכנית האקסלרטור השתתפו 10 חברות סטארט-אפ נבחרות העוסקות בתחומים שונים ומגוונים. החברות המשתתפות גייסו השקעה של עד 120 אלף דולר מטעם הפלטפורמה, נהנו ממנטורינג מעשי בשטח, קיבלו גישה לרשת העולמית של טקסטארס ופיתחו קשרים חדשים עם אנשים ומשקיעים מובילים בתעשייה בכל העולם. צוות הפלטפורמה מסביר שכבר בשבוע הבא תפתח ההרשמה למחזור הבא שיתחיל בחודש מרץ 2021.

 

בין הסטארטאפים שהשתתפו בתכנית תוכלו למצוא את: Albo Systems, שפיתחה טכנולוגיה שעוזרת בפתרון המשבר האקלימי ע״׳ דמוקרטיזציה ושיבוב תחום אשרות הפחמן לבעלי קרקעות חקלאיות, Bridgify, אשר עוזרת לרשתות מלונות וסוכנויות טיולים לשפר את חוויית המטייל בעזרת שימוש בטכנולוגיתAI , Deltika המאפשרת להסביר, לבנות ולתחקר מודלים פיננסים-התנהגותיים של בינה מלאכותית באופן אינטואיטיבי והתנהגותי.

 

I-BrainTech המייצרת מוצרים שנועדו לשפר את ביצועי הספורטאים בספורט המקצועי, על סמך מחקרים מוחיים מבוססי AI ו- Hololink, המשמשת כ- "one stop shop” ליצירה והפצה של חוויית מציאות אינטראקטיבית על בסיס הרשת שנגישה בדפדפן של כל מכשיר.

 

חברות נוספות שהשתתפו בתכנית הן: SenseIT, המציעה פתרון אוטומטי לבדיקות נגישות של תהליכים באתרים, Inthegame, שהופכת כל שידור דיגיטלי לאינטראקטיבי באמצעות מערכת הפעלה וניהול פעילויות לצופים- בתכני לייב וקליפים קצרים, Lagoon, המאפשרת לגופי השקעות בארץ ובעולם להשתמש במאגרי מידע גדולים (Big Data) ולנתח אותם באופן מהיר ויעיל בכדי לבצע השקעות טובות יותר, Parsempo, המתחברת לתשתית קיימת ומחליפה את הצורך בניהול תוכן במערכת משולבת טכנולוגיות חדשניות ולמידה עצמית, המזהה ריבוי פרמטרים בזמן אמת ומתאימה את התוכן לצופה ו-Skillset, פלטפורמה להערכת יכולות של מחפשי עבודה, הפלטפורמה האינטרנטית הראשונה לבחינת מידת ההתאמה של מחפשי עבודה לתפקיד המבוקש.

 

מנהלת התכנית בישראל היא הילה אוביל ברנר, יזמית סדרתית אשר הקימה שלוש חברות, בהן WhiteSmoke המציעה פלטפורמה לעריכה והגהה של טקסטים באנגלית ונסחרת כיום בבורסה, את הארגון החברתי- התנדבותי, "יזמיות", אשר תומך ומקדם נשים יוזמות בתעשיית הייטק, וכן ניהלה בעבר את התכנית המשותפת של ברקליס ו-Techstars בישראל.

 

Techstars פועלת בישראל כבר 4 שנים, מייסדיה וצוותיהם מתחברים ליזמים, למומחים, למנטורים, לבוגרי אקדמיה, למשקיעים, למנהיגים עסקיים ולשותפים תאגידיים כדי לסייע לסטרטאפים לצמוח. היא מפעילה כ- 50 מאיצים ברחבי העולם וכיום שווי השוק של החברות בוגרות שלה גדול מ-30 מיליארד דולר. זה הופך אותה להיות המשקיע הגדול בעולם בשלבים מוקדמים.

 

פרנקה גודינה והילה אוביל ברנר פרנקה גודינה והילה אוביל ברנר צילום: רוני הרמן

 

מנהלת Techstars TLV, הילה אוביל ברנר, מסרה: "החודשים האחרונים היו מאתגרים בכל העולם. בחרנו לפתוח את תוכנית האקסלרטור של פלטפורמת Techstars מתוך אמונה כי זו המהות האמיתית של הפלטפורמה הגלובלית, לתמוך ולקדם חברות בתעשייה, גם בתקופות קשות. אני גאה בכל אחת מהחברות שהשתתפו באקסלרטור ומאמינה כי הן יצליחו ויתקדמו, יחד עם הכלים שקיבלו במהלך התוכנית."

 

פרטים נוספים על האקסלרטור ניתן למצוא באתר

 

את הוידאו המלא של כל חברה ניתן למצוא באתר

x