פרויקטים

היוקרה של העיר במרחבים פתוחים

בשנים האחרונות הביקוש למגורים בעיר תל אביב מרקיע שחקים, אבל אז באה הקורונה והעלתה מחדש את החשיבות של מגורים בקרבה למרחבים פתוחים שכמעט ואינם קיימים בעיר הצפופה. הפנטהאוזים המוצעים למכירה ב"פארק תל אביב" - פרויקט דגל של אלעד ישראל מגורים החדשה בדרום מזרח העיר, מספקים את הפתרון האופטימלי למי שמחפש את המרחבים הפתוחים ומבלי לוותר על היוקרה של תל אביב ובמחיר סופר אטרקטיבי בנקודת התחלה שממנה אפשר רק לעלות

בשיתוף "אלעד מגורים" 15:4610.09.20
החודשים האחרונים מאז פרוץ משבר הקורונה עומדים בסימן של הסתגלות למציאות חדשה ששונה ממה שהכרנו עד כה. אחד התחומים המשמעותיים שהשינוי בו מורגש היטב הוא צרכי המגורים של בני ה-50+. בשנים האחרונות אנחנו עדים ליותר ויותר אנשים בשכבת גיל זו שבמשך שנים חיו מחוץ לתל אביב או בדירות קטנות וישנות בעיר, ואחרי שהילדים גדלו ועזבו את הקן בחרו להשתדרג ולהנות מאורח חיים אורבני בתנאים משופרים. בזמנים הנוכחיים, הקורונה גרמה להם להבין שמגורים בצפיפות בדירות קטנות לא משרתים את הצרכים שלהם והם זקוקים לפתרון אלטרנטיבי שיאפשר להם להנות מכל העולמות.
פנטהאוז בתל אביב מול הפארק פנטהאוז בתל אביב מול הפארק צילום: איתי בניט

 

"פארק תל אביב", פרויקט הדגל של אלעד ישראל מגורים החדשה, משלב בהצלחה בין סביבה עירונית למרחבים ירוקים, ובכך, חוסך מהמתלבטים לעשות פשרות בהעדפה של אחד מהשניים. הפנטהאוזים המוצעים כעת למכירה מהווים גולת הכותרת של הפרויקט, המציעים מגורים מרווחים, על רקע נוף ירוק ועוצר נשימה, ולא פחות חשוב – במחיר אטרקטיבי במיוחד של החל מ 25 אלף ₪ למ"ר או החל מ 3,990,000 ₪.

 

מבט על הפארק ועל הים בעיר הנחשקת בישראל

רונן יפו, מנכ"ל אלעד ישראל מגורים החדשה מפרט: "פרויקט "פארק תל אביב" הפך להיות סביבת המגורים הנכונה ביותר למי שמעוניין לגור בתל אביב, במיקום מושלם הנהנה מהיתרונות של סביבה ירוקה ורחבת ידיים. הפנטהואזים, הממוקמים בקומה ה-18 של המגדלים המודרניים והמתוכננים היטב של הפרויקט, מספקים את הפתרון האידיאלי למי שמבקש לגור בדירה חדשה ומרווחת, עם מרפסות ענק המשקיפות על הפארק או נהנות מהנוף האורבני המדהים של תל אביב ממש עד הים, שפע אור ואוורור טבעיים המגיעים וכל זאת, בעיר הכי נחשקת בישראל".

 

המרפסות הגדולות של הפנטהאוזים הן אחד היתרונות הגדולים של הפרויקט, אשר תוכננו כך שניתן לנצל אותן למטרות הנאה שונות. כך לדוגמה, אפשר לטפח בהן צמחייה מגוונת וגינה פורחת, להציב בהן ריהוט גן ולארח כמות גדולה של אורחים, לבנות פינת ברביקיו גדולה ונוחה או כל דבר אחד כיד הדמיון הטובה. בנוסף, לצד חווית הנוף המטורפת, מקבלים דיירי הפרויקט נגישות לפארק רחב הידיים הכולל אגם במרחק נגיעה, מסלולי אופניים והליכה ברגל, מרכז מבקרים ועוד.

 

לגור ולהנות מיוקרה תל אביבית במרחבים הפתוחים לגור ולהנות מיוקרה תל אביבית במרחבים הפתוחים צילום: איתי בניט

 

תעודת זהות – פנטהאוזים "פארק תל אביב"

עלות: החל מ 3,990,000 ₪ (כ- 25,000 ש"ח למטר אקוויוולנטי)

גודל הפנטהאוז 115-121 מ"ר + כ 79-88 מ"ר מרפסת.

● בנוסף, מוצמדות לכל פנטהאוז ל-2 חניות ומחסן מרווח.

 

 

 

 

x