$
פרויקטים

חברת אגמון זכתה בתחרות "Making Insurance Better" שיזמה חברת ביטוח ישיר בשיתוף עם Start Up Nation Central והקרנות ויולה ומונטה

אגמון עוסקת ביצירת תיק רפואי ללקוח על בסיס ניתוח חכם של מאות עמודי מסמכים רפואיים, ובכך משפרת את תהליכי ניהול המידע בשרשרת הבריאות והביטוח

בשיתוף ביטוח ישיר 14:5211.08.20
בסוף השבוע האחרון נבחרה הזוכה בתחרות "Making Insurance Better" מבין מעל ל-50 סטארטאפים מועמדים שהתמודדו לתחרות. המהלך, אותו יזמה חברת ביטוח ישיר יחד עם Start Up Nation Central והקרנות ויולה ומונטה, נחשב ליוצא דופן, הן בהיקף הפרס שהוצע לזוכה והן בתזמון – על רקע המשבר הכלכלי החמור הפוקד את המשק.

 

שם המשחק: ייעול ואוטומציה

הזוכה בתחרות היא חברת אגמון, אשר הוקמה בשנת 2018 על ידי היזמים עומרי סיוון ומיכל מאירי. החברה עוסקת ביצירת תיק רפואי ללקוח על בסיס ניתוח חכם של מאות עמודי מסמכים רפואיים, ובכך משפרת את תהליכי ניהול המידע בשרשרת הבריאות והביטוח. מיכל מאירי מנכ"לית אגמון מפרטת: "הרעיון להקים את החברה נבע מהרצון לייעל ולשפר את ניהול המידע בעולמות הבריאות. נכון להיום, הכמות העצומה של המידע הוא טקסטואלי ומנוהל בתהליכים סיזיפיים וידניים הגוזל משאבים יקרים של זמן וכסף. המוצר שלנו, שכבר מיושם בהצלחה בבתי חולים, מתרגם את הטקסט החופשי למבנה שיכול להכנס לתהליכים אוטומטיים. הזכייה בתחרות ושיתוף הפעולה עם ביטוח ישיר יעזרו לנו להתאים את המוצר לעולם הביטוח ובכך, לספק מענה אוטומטי ומקיף לכל השלבים בתהליך זרימת המידע."

 

מיכל מאירי, מנכ"לית אגמון עם צ'ק הזכייה מביטוח ישיר מיכל מאירי, מנכ"לית אגמון עם צ'ק הזכייה מביטוח ישיר צילום: Start-Up Nation Central

 

אגמון נבחרו מבין עשרות סטארטאפים מועמדים, בתחרות ראשונה מסוגה לביטוח ישיר, שנועדה לתמוך בחדשנות בעולמות הביטוח. הפרס לחברה הזוכה כולל תקציב של 200 אלף שקלים ל- POC לחצי שנה וליווי על ידי מנטורים של ביטוח ישיר, אך מעבר לכך, בביטוח ישיר הביעו רצון לקלוט ולשלב טכנולוגיות נוספות שהוצגו בתחרות, במסגרת פעילות החברה. לדוגמא, לגמר הגיעו גם טכנולוגיות בתחום עיבוד תמונה ווידאו לרכב, של הסטארט-אפים RAVIN ו- Click-Ins, הסטראט-אפ LIGHTICO העוסק בטפסים דיגיטליים, ו- Serenus.AI, המציעים ללקוחות כלי קבלת החלטות בביצוע פרוצדורות רפואיות.

 

מנכ"ל ביטוח ישיר, קובי הבר, מסביר את חשיבות המהלך, דווקא בעת הנוכחית. "אנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה מורכבת כלכלית וחברתית, שנראה כי הולכת לשנות את פני האנושות ולהאיץ תהליכים משלבי טכנולוגיה בכל תחומי חיינו, כולל בעולמות הביטוח. חברת ביטוח ישיר חווה את השינויים הללו במגוון היבטים, בין אם באתגרים הנובעים מחוסר היציבות של שוק ההון, בהשפעות מצב המשק והצמיחה בו, אך גם בהזדמנויות שמצב השוק פתח לפנינו, כמו הרחבת היקף העבודה מהבית והתחזקות השימוש בדיגיטל. כל אלו ועוד מחייבים אותנו להמשיך ולשים דגש על חשיבה אסטרטגית ארוכת טווח, ולמצוא את ההזדמנויות שיביאו לשיפור נוסף באיכות השרות והמוצרים, המספקים מענה למצב ותורמים להמשך המובילות שלנו בענף הביטוח. לכן, חיבור בין סטארטאפים ישראלים איכותיים וביטוח ישיר הוא WinWin אמיתי.

 

קובי הבר, מנכ"ל ביטוח ישיר קובי הבר, מנכ"ל ביטוח ישיר צלם: כפיר סיון

 

העתיד החדשני בעולמות הביטוח

מאז שהוקמה, הצליחה ביטוח ישיר לשבור את הקשר החד משמעי בין רכישת הביטוח לסוכן הביטוח. אחד האמצעים המבליטים את יתרון השיטה הישירה על פני הסוכן, הינו החיבור בין טכנולוגיה לביטוח והשימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים כדי לשפר את איכות השרות והמוצרים ללקוח. תחרות הסטארטאפים מצטרפת למהלכים נוספים שביצעה ביטוח ישיר בשנים האחרונות, שנועדו להמשיך ולקדם את החדשנות בענף הביטוח ולבסס את עוצמתה בשוק, וביניהן השקעות נרחבות בעיבוד DATA, הכנסת אוטומציה, RPA, שילוב טכנולוגיות חדשות באמצעות סטארטאפים וחברות טכנולוגיה, ועוד.

 

בהקשר לחברה הזוכה, אומר הבר כי בחברה מאמינים כי התמורה שתתקבל משילוב המערכת של אגמון, תסייע לה לענות על האתגרים העסקיים ולהמשיך ולייצר ערך עבור הלקוחות.

 

הבר מסביר כי המיזמים שראו בתחרות היו ברמה גבוהה ביותר. "אנחנו מאחלים לכל המתמודדים הצלחה רבה. המסר שלי אל החברה המנצחת, וכן גם לכל יתר החברות המצוינות שהשתתפו בתחרות, הוא כי אנו שותף אמיתי ביכולת לשלב טכנולוגיות, ובכך להביא בשורה לענפי הביטוח, לא רק לשוק הישראלי אלא גם לעולמי. ביטוח ישיר תמשיך ותפעל בכדי לקדם את החדשנות הטכנולוגית בעולמות הביטוח בישראל ותעשה כל שביכלתה לתרום לביסוס המשק בשעתו הקשה."

 

 

x