$
פרויקטים

במיקום הכי טוב בתל אביב: רוכשי הנדל"ן מגלים את הצפון החדש

הצפון החדש של תל אביב מאפשר ליהנות ממגורים בסביבה אורבנית יוקרתית עם צביון שכונתי, בלי לוותר על דירה מעוצבת ומושקעת

בשיתוף בית וגג 15:5609.06.20
ברבעון הראשון של 2020, הכולל גם את השבועות הראשונים של התפשטות הקורונה בישראל – נרשמה האטה בקצב עליית המחירים בערים רבות בישראל. ואולם בתל אביב, מעידים הנתונים, מחירי דירות ארבעה חדרים המשיכו במגמת העלייה. למעשה, מחירי הדירות בתל אביב צפויים להמשיך לנסוק, בדגש על מרכז העיר – האזור המבוקש ביותר למגורים.

 

לדברי רונן עקביה, מנכ"ל חברת הנדל"ן בית וגג, "מאז ומעולם תל אביב היא ממלכת נדל"ן נפרדת – עם חוקים שונים מאלה של שאר ערי ישראל, ובה הביקוש והמחירים תמיד נמצאים בכיוון אחד בלבד – למעלה".

 

המרכז התוסס של תל אביב

אחד האזורים שנהנים מביקוש גובר בעיר הוא "הצפון החדש" – הממוקם בין הרחובות אבן גבירול ממערב ודרך נמיר ממזרח, וכולל את כיכר המדינה וסביבותיה, אזור המוזיאון ועוד. אזור זה מתאפיין בפעילות רבה של מסעדות ובתי קפה, לצד חנויות בוטיק המוקדשות לאופנה ועיצוב הבית. זאת, לצד מוסדות תרבות מרכזיים ובהם מוזיאון תל אביב, ספריית בית אריאלה, מרכז גולדה לאמנויות הבמה ועוד.

 

"מי שגר באזור זה נהנה מנגישות קלה למגוון של שירותים ומוקדי תרבות, פנאי ובילוי – רובם ממש מתחת לבית", אומר עקביה. "מנגד, צירי התנועה הראשיים כגון דרך נמיר, היציאה לאיילון נמצאים נגישים ובקרבת מקום לאיזור. אומרים שאי אפשר לרקוד על שתי חתונות – אבל מי שגר במרכז ת"א, בהחלט יכול ליהנות מכל העולמות – לגור בדירת יוקרה, בלי להתפשר על סביבת מגורים משפחתית, שוקקת ומלאת עניין".
 הדמיה: 3DdESIGN

 

שילוב אופטימלי בין חוץ לפנים

אחת הדוגמאות לשילוב זה היא הפרויקט ברחוב רמז 14-16, שמאחוריו עומדת 'בית וגג'. הפרויקט, שממוקם במרכז רחוב רמז האיכותי, בסמיכות לכיכר המדינה ובקירבה לאחד ממוסדות החינוך המפורסמים בישראל - הגימנסיה העברית הרצליה.

 

הפרויקט כולל 50 דירות בסך הכל, עם תמהיל מגוון – דירות 2, 3, 4, 4.5 ו-5 חדרים, וכן דירות גן ודירות פנטהאוז. "זו שכונה עם פרופיל יוקרתי מאוד", מספר עקביה. "בהתאם לכך, הדירות מתוכננות בסטנדרט הגבוה ביותר ובגימור יוקרתי".

 

על תכנון הפרויקט הופקד משרד האדריכלים גל מרום – שהקפיד לשלב בין הפנים לחוץ באופן אופטימלי. הדירות כוללות מרפסת מרווחת בה ניתן ליהנות מהאווירה העירונית ומהשמש הישראלית, ובקומת הכניסה ניתן למצוא פאטיו מעוצב הפתוח לשמים, שבזכותו קיים מעבר טבעי מהרחוב לבניין, הסביבה העירונית תורמת עניין ויופי לדיירים, והבניין כולל גינון ועיצוב נופי בחזית.

 

מתוך מחשבה על תמהיל הדיירים המגוון – החל ממשפחות צעירות שמעוניינות לגדל את ילדיהן בעיר, בעלי מקצועות חופשיים ועד בני 55 ומעלה, שעוזבים בתים גדולים בערי הלווין לטובת דירה מפנקת בעיר הגדולה – כולל הבניין לובי מהודר בכל קומה, וכן חדר עגלות וחדר אופניים.
 הדמיה: 3DdESIGN

 

בקרוב – קאנטרי עם בריכת שחייה

"אנו פוגשים רוכשים רבים שמתעניינים בגלל הבנייה היוקרתית והגימור האיכותי, ואז הם שומעים על התוכניות לאזור, ומקבלים סיבה נוספת לקנות", אומר עקביה. "קודם כל, חשוב לדעת שהעירייה מתכננת לשמור על בנייה נמוכה בשכונה, בלי מגדלים שיחסמו את אור השמש והאוויר. שנית, ממש בקרוב יושלם כאן קאנטרי לרווחת הדיירים, כולל בריכות שחייה, אולמות כושר ועוד. במרחק דקות ספורות נמצאת כיכר המדינה, שתזכה לפיתוח משמעותי – עם פארק חדש וגדול".

 

"פרויקט רמז תוכנן תוך מחשבה על קהל שמרכז תל אביב הוא המקום המושלם בשבילו, בזכות הנגישות למסעדות הטובות, מוזיאונים, חנויות יוקרה ואפילו חוף הים", אומר עקביה. "מדובר על אוכלוסיה שלא מוכנה להתפשר על הדירה שבה היא מתגוררת ומצפה לעיצוב אדריכלי ברמה הגבוהה ביותר, לצד סטנדרט איכותי. הדיירים בפרויקט רמז יוכלו לצאת לסביבה העירונית בכל עת – לערוך קניות, לשתות כוס קפה ולפגוש חברים, אך גם לחזור הביתה, לדירה היוקרתית והנעימה, וליהנות משקט ושלווה".

 

למידע נוסף, לחצו כאן >>>>

 

x