$
פרויקטים

כוח הנתונים: כך תקימו מערך שיניב תובנות עסקיות בעלות ערך

ארגונים רבים מבינים כיום את הצורך באספקת שירותים מהירים, זמינים ומותאמים אישית עבור לקוחותיהם. כיצד הפתרונות המתקדמים של היטאצ'י ונטרה יכולים לסייע להם בכך?

בשיתוף Hitachi Vantara ישראל 12:2120.04.20

מאת: שי בראונשטיין, מנהל לקוחות גלובליים בכיר בהיטאצ'י ונטרה ישראל

 

ארגונים מחזיקים ברשותם כמויות עצומות של נתונים בעלי פוטנציאל לשימוש. על מנת לבצע שימוש אופטימלי, עליהם לאסוף את הנתונים הקיימים ברשותם ולחלץ מהם תובנות עסקיות בעלות ערך, אשר ישמשו להפקת רווח כלכלי ושיפור השירות עבורם ועבור לקוחותיהם. המטרה העיקרית של היטאצ'י ונטרה היא לענות על הצרכים של לקוחותינו באמצעות פתרונות מתקדמים. מדובר בפתרונות אשר מספקים תובנות עסקיות ומאפשרים לספק שירותים זמינים, מהירים ומותאמים ללקוחות שלהם.

 

חברת היטאצ'י זוהתה מאז ומעולם עם פתרונות טכנולוגיים ללקוחות אנטרפרייז בתחום הפיננסי, כאשר סיפקה עבורם, בין היתר, זמינות, ביצועים גבוהים, גמישות ויכולות צמיחה.

 

כיום, אנו רואים כי יכולות אלו הן כורח המציאות של כלל המגזרים בשוק ולא נוגעות לתחום ספציפי אחד בלבד. לכן, התאמנו את עצמנו על מנת לספק את היכולות הדרושות לכלל החברות והארגונים בכלל המגזרים, ביניהם המגזר הפיננסי, ביטחון, בריאות ורפואה, טלקום, קמעונאות ותעשייה.

 

התשתית: הסוף לפרויקטים של מיגרציה

באוקטובר 2019 השקנו את סדרת (Hitachi Virtual Storage Platform 5000 (VSP – מערכת האחסון החדשה והמהירה ביותר בעולם המיועדת לארגונים גדולים. מדובר במערכת האחסון היחידה בתעשייה אשר מציעה גמישות המאפשרת לשלב פרוטוקול אחסון SAS ו-NVMe באותו מערך וכתוצאה מכך, מספקת אופטימיזציה של עלויות וביצועים לרוחב עומסי עבודה שונים.

 

סדרת ה-VSP 5000 תוכננה כדי לנצל בצורה מלאה את הארכיטקטורות NVMe, SAS ו-SCM ולספק את הביצועים והעמידות הטובים מסוגם. בזכות עבודה על בסיס מערכת Hitachi Accelerator Fabric, זהו המערך מבוסס פרוטוקול NVMe flash (פרוטוקול חדש המאפשר גישה מהירה לכלי אחסון עם יתרונות רבים בהשוואה לפרוטוקולים ישנים) המהיר בעולם. זהו ללא ספק מערך המסייע למשתמשים לקבל תובנות אופטימליות ולהגיע לתוצאות עסקיות ביעילות ובמהירות, בקצב של עד ל-21 מיליון IOPS. חברת היטאצ'י ונטרה הייתה הראשונה שמכרה בישראל מערכת בעלת תמיכה ב-NVMe, המאפשרת לספק ביצועים הרבה יותר גבוהים לשרתים.

 

סדרת VSP 5000 מספקת את הבסיס לליבת אחסון הנתונים עבור כל הפעילות העסקית הדיגיטלית. מדובר בסדרה בעלת המהירות וההיקפים הנדרשים כדי לתמוך בעומסי העבודה הקיימים וכן, בעומסי נתונים חדשים ואינטנסיביים הנובעים מסביבות multicloud ובינה מלאכותית. הפתרונות גמישים דיים על מנת לאחסן נתוני בלוקים וקבצים ולתמוך במגוון עומסי עבודה בארגון, החל מאפליקציות עסקיות מסורתיות ועד לקונטיינרים והמחשב המרכזי (mainframe).

 

בזכות השימוש ב-VSP 5000, ארגונים זוכים בקבלת שיפור משמעותי בזמני התגובה של יישומים שונים עד לרמה נמוכה של 70 מיקרו שנייה. באמצעות ארכיטקטורת ה-IO בעלת מנגנוני ההגנה העצמית ומארג העמידות בעל 4 השכבות, מתקבלת זמינות מקסימלית בתחום של 99.999999% - יותר מכל מערכת אחרת בשוק.

 

מדובר בפלטפורמה פורצת דרך מבחינת ביצועים, יכולת שרידות והמשכיות עסקית, אשר נועדה לספק ללקוחות Storage Forever ולחסוך את הצורך במיגרציה ופרויקטים של מעבר מידע. המשמעות היא שניתן לבצע החלפה של חלקים בתוך המערכת מבלי להשפיע על השירות. למרות שהושקה רק לאחרונה, ארגונים גדולים מאוד בארה"ב ובישראל במגזר הביטחוני והפיננסי כבר ביצעו עסקאות רכישה של הפלטפורמה שלנו עבור כל מערכות הליבה שלהם והתוצאות משביעות רצון ומדברות בעד עצמן.

: שי בראונשטיין, מנהל לקוחות גלובליים בכיר בהיטאצ'י ונטרה ישראל : שי בראונשטיין, מנהל לקוחות גלובליים בכיר בהיטאצ'י ונטרה ישראל צילום: אלישר

 

מפיקים את המיטב מהנתונים באמצעות פלטפורמת התוכן של היטאצ'י

המגמה העולמית בקרב ארגונים כיום היא לצבור מידע רב עד כמה שניתן, אולם בפועל, היכולת להבין מהו המידע אשר נמצא ברשותם היא אפסית, אלא אם כן יש להם כלים המאפשרים לכתוב מידע על המידע ועל ידי כך לבצע פילוחים ולהפיק תובנות משמעותיות. בשנים האחרונות, אנו רואים צמיחה משמעותית בעולם האחסון מבוסס אובייקטים, אשר מאפשר לארגונים להפיק תובנות מהנתונים הקיימים ברשותם על מנת ליצור יתרון עסקי על פני המתחרים. פתרונות אחסון מבוססי אובייקטים מבוקשים מאוד היות והם מתמודדים עם כמה מאתגרי ניהול הנתונים הגדולים ביותר העומדים בפני ארגונים כיום, כגון אחסון חכם, הגנה על נתונים, ענן היברידי, multi-cloud וניהול מידע גלובלי.

 

אנו בהיטאצ'י ונטרה מבינים את הצרכים המשתנים של החברות ומתאימים בקביעות את הפתרונות והשירותים בצורה האופטימלית ביותר עבור לקוחותינו. מזה 4 שנים ברציפות, היטאצ'י ונטרה מוקמה על ידי חברת המחקר IDC בראש קטגוריית המובילים בתחום של אחסון מבוסס אובייקטים. כיום, היטאצ'י היא הספקית היחידה בארץ אשר מימשה פתרון מסוג זה, יחד עם שימוש ביכולות רישום מטא-דאטה ויכולות אינדוקס וחיפוש בתוך המטא-דאטה באמצעות פלטפורמת התוכן שלנו, ה-Hitachi Content Platform (HCP).

 

מדובר בפתרון אחסון מבוסס אובייקטים מתקדם, המוגדר על ידי תוכנה, המאפשר לארגונים לאחסן, להעשיר, להפעיל ולבצע מודרניזציה חכמה של הנתונים באתר המקומי ובענן. פתרון ה-HCP מספק ביצועים וסקלביליות במחיר תחרותי ביחס לפתרונות דומים, יחד עם ניהול נתונים חכם לצורך רגולציות, אוטומציה ואקו-סיסטם רחב של תוכנות ואפליקציות של שותפים. פורטפוליו ה-HCP מאחד בין אחסון אובייקטים, סנכרון ושיתוף קבצים, cloud storage gateways, חיפוש ואנליטיקה מתוחכמים כדי ליצור פתרון אחסון ענן משולב, פשוט וחכם. הפתרון מאפשר למשתמשים להוציא לפעול אסטרטגיות ממוקדות-נתונים ולהפוך את הנתונים למאובטחים, זמינים, המספקים תובנות ואשר ניתן לפעול לפיהם. למעלה מ-2,500 ארגונים ברחבי העולם בחרו ב-HCP של היטאצ'י לדרישות התובעניות עבור האפליקציות ואחסון הענן שלהם.

 

מעוניינים לשמוע עוד אודות הפתרונות של היטאצ'י ונטרה? מוזמנים להשאיר פרטים כאן .

x