$
סייבר ואבטחת מידע

פתרון חדש של סייברארק מעניק גישת אפס אמון לעובדים מרחוק

CyberArk Alero מסייע לארגונים להבטיח המשכיות עסקית עם גישה פריבילגית מאובטחת ופשוטה למערכות קריטיות

בשיתוף CyberArk 14:0424.03.20
חברת סייברארק (נאסד"ק: CYBR), המובילה העולמית בניהול גישה פריבילגית, מרחיבה את היכולות של CyberArk Alero על מנת לתמוך בסדרי עדיפות חדשים של המשכיות עסקית (business continuity) של ארגונים. בהסתמך על תרחיש השימוש המרכזי בפתרון, המעניק גישה פריבילגית לספקי צד שלישי מרוחקים, Alero - כפתרון SaaS המשלב גישת אפס אמון (Zero Trust) עם אימות זהות ביומטרי רב-גורמים - מאפשר כעת גישה פשוטה ומאובטחת לעובדים מרוחקים למערכות קריטיות המנוהלות על-ידי סייברארק. הפתרון מוצע בחינם עד סוף חודש מאי ללקוחות סייברארק.  

 

אבטחת גישה לעובדים מרוחקים היא מרכיב קריטי של אסטרטגיות המשכיות עסקית. על-פי נתוני חברת המחקר פורסטר, 88 אחוזים מהארגונים אומרים שהיכולת הטכנולוגית להעניק לעובדים גישה מרחוק ממיקום שיש בו גישה לאינטרנט היא אסטרטגיה קריטית להמשכיות / התאוששות עסקית.

 

בנוסף, בחמש השנים האחרונות גדל היקף העבודה מרחוק ב-44 אחוזים, עובדה הממחישה את הצורך הברור של ארגונים לוודא שהעובדים, במיוחד אלה הזקוקים לגישה פריבילגית, יוכלו לבצע את עבודתם ללא שיבושים. לגידול במספר העובדים מהבית או ממקומות אחרים יש השלכות על האבטחה, אך לארגונים רבים אין את הטכנולוגיה, התשתית או המשאבים הפנימיים הדרושים כדי לנהל את הסיכון ביעילות.
אמר גיל רפפורט, סגן נשיא, CyberArk Alero אמר גיל רפפורט, סגן נשיא, CyberArk Alero קרדיט: סייברארק

"בנק דיסקונט הוא ארגון שמתגאה בחדשנות שלו. מאז ומתמיד אנו מחפשים דרכים להתמודד טוב יותר עם הצרכים המשתנים של עובדינו ולקוחותינו", אמר דייב סמית'רס, סגן נשיא בכיר, מנמ"ר ומנהל התפעול הראשי של בנק דיסקונט. "את Alero הטמענו לראשונה כדי להקצות ולאבטח בקלות את הגישה שאנו מעניקים לספקי צד שלישי. הרחבת היכולת גם לעובדים מרוחקים היא התפתחות משמחת, במיוחד בסביבה הנוכחית שבה העבודה מתבצעת לעתים קרובות מחוץ לגבולות המשרד. הידיעה שגם המשתמשים המרוחקים שלנו מאובטחים מעניקה לנו את הביטחון להיות גמישים בכל מצב".  

 

CyberArk Alero הוא פתרון שנועד לספק גישה פריבילגית קלה ומאובטחת למשתמשים מרוחקים, לרבות ספקי צד שלישי, עובדים וקבלני משנה. סייברארק היא הראשונה והיחידה אשר משלבת בפתרון אחד גישת אפס אמון, אימות זהות ביומטרי והקצאת גישה just-in-time ללא צורך ב-VPNs, התקנת תוכנה (agents) או סיסמאות. בניגוד לפתרונות המבוססים על VPN, CyberArk Alero מבטל את הצורך בתשתית או בחומרה נוספת, ומספק גישה גראנולרית, על בסיס תפקידו של המשתמש, למערכות פנימיות קריטיות, וזאת ללא תלות בסוג המשתמש, במערכת היעד או בסביבה.

 

 

"יותר ויותר ארגונים מגלים את היתרונות של עבודה מרחוק, בין אם בגלל כורח המציאות או פשוט כדי להציע גמישות לעובדיהם. לכן חשוב שיאמצו שיטה משולבת ותקנית עבור העובדים והספקים כדי לאפשר גישה מאובטחת למערכות פנימיות קריטיות, המבטיחות את המשך פעולתו של הארגון", אמר גיל רפפורט, סגן נשיא, CyberArk Alero. "הרחבת היכולות של CyberArk Alero לעובדים נוספים מאפשרת לארגונים לנצל את היתרונות של פרודוקטיביות מתמשכת ובו בזמן להפחית את סיכוני האבטחה והמורכבות התפעולית".

 

x