$
פרויקטים

הכניסה כבר ב- 2020: הכירו את מגדל המשרדים להשכרה במיקום הטוב ביותר באזור השרון

במפגש בין רעננה, כפר סבא והוד השרון, קרוב לכל הכבישים המרכזיים וצמוד לתחנת הרכבת רעננה דרום, נבנה מגדל מניבים-מיטב, שמביא לתחום המשרדים להשכרה בשורה של מיקום ועיצוב יוקרתי בסטנדרטים גבוהים. הכניסה – כבר ב- 2020

בשיתוף מגדל מניבים מיטב 15:3001.03.20
מקובל לומר שבנדל"ן, שלושת הגורמים החשובים ביותר הם מיקום, מיקום ומיקום. כשמדובר במשרדים, הכלל הזה נכון שבעתיים: המיקום הנכון צריך להיות מרכזי, כך שלעובדים המגיעים ממקומות שונים יהיה נוח להגיע; קרוב לצירי תחבורה ראשיים, כדי לקצר את זמני הנסיעה; וכמובן, עם חיבור נוח לתחבורה הציבורית – עבור כל אלה המעדיפים שלא לנהוג ברכב הפרטי.

 

במפגש בין שלוש הערים המובילות בשרון – רעננה, כפר סבא והוד השרון – מתקדמת בימים אלה בנייתו של מגדל מניבים-מיטב, שעומד בכל הדרישות הללו בהצלחה מרובה. המגדל צמוד לשני כבישים מרכזיים במיוחד – 531 ו-4, נמצא במרחק דקות הליכה ספורות מתחנת הרכבת רעננה דרום, ובעתיד תעבור בקרבתו הרכבת הקלה. כך שעובדים יוכלו להגיע בקלות גם ללא רכב. חניון ענק בן 4.5 קומות יעמוד לרשות דיירי הבניין – ויעזור להם להתחיל את יום העבודה בחיוך. קומות המשרדים בבנין מיועדות להשכרה בלבד.

 

 

צילומי רחפן – ארז סימון – גיאודרונס 

 

אכלוס המשרדים – כבר ב-2020

השותפות במגדל החדש, שצפוי להתאכלס עוד השנה, הינן שתי חברות מהידועות והאיתנות בישראל – קרן הריט מניבים ומיטב דש ( 1 ). החברות זיהו כי אזור השרון צפוי להוביל בשנים הקרובות את תחום המשרדים בישראל, הודות למיקום האסטרטגי במרכז, הנגישות הגבוהה והמחירים הנוחים יחסית לתל אביב והרצליה פיתוח.

 

העבודות להקמת המגדל נמצאות בעיצומן, כשהאכלוס צפוי עוד השנה. באזור זה יוקמו מבני משרדים נוספים, אשר הקמתם תושלם רק בעוד שנתיים-שלוש ואף יותר מכך.

 

הבניין שאף אחד לא יפספס

גם לאחר שקבעו את המיקום בנקודה אסטרטגית, במניבים ובמיטב דש הבינו כי כדי להצליח, לא די בכך. לכן, הוחלט להפוך את הבניין לאייקון אדריכלי שיבלוט למרחוק הודות לצורתו הייחודית, פרי עיצובו של משרד HQ אדריכלים, שעשה לעצמו שם ברחבי העולם כמשרד פורץ דרך. עם זאת, התכנון המרשים אינו מתמקד רק באסתטיקה, אלא גם ממקסם את השטח עליו מוקם המגדל, כדי להשיג יעילות מרבית. זאת, מבלי לוותר גם על יעילות אנרגטית וחשיבה ירוקה.

 

בבניין 19 קומות של משרדים להשכרה, מעל קומת קרקע ובה שטחי מסחר ופנאי, וכן קומת פטיו המכילה משרדים אף היא. תכנון חלל הפנים הוא מודולרי, כך שניתן לשנות את חלוקת המשרדים בהתאם לצורך; ואילו מהחלונות נשקף למרחוק הנוף הירוק של אזור השרון, מכל צדי הבניין. 

 

6 מעליות מהירות וחניה לעובדי הבניין

המפרט הטכני של הבניין ארוך ומפנק במיוחד – כדאי לקחת אוויר לפני שצוללים אליו. בכניסה, ימתין לבאים לובי גדול ומפואר, ובכל אחת מ-19 קומות המשרדים נבנה גם כן לובי מהודר. שש מעליות מהירות יביאו את העובדים, המנהלים והמבקרים למחוז חפצם ביעילות מרבית, בלי צורך לחכות דקות ארוכות – כפי שקורה לעיתים במגדלים מיושנים יותר.

 

חניון המגדל, המשתרע על פני 4.5 קומות, יכיל די מקום למכוניות העובדים – כולל מתחם ייעודי לאופנועים ואופניים, ואפילו מקלחות שיאפשרו לרוכבים להתרענן לפני התחלת יום העבודה.  
משהו גדול קורה בנקודת המפגש האסטרטגית של שלוש הערים המרכזיות של השרון: רעננה, כפר סבא והוד השרון משהו גדול קורה בנקודת המפגש האסטרטגית של שלוש הערים המרכזיות של השרון: רעננה, כפר סבא והוד השרון הדמיה: 3dvision

 

השותפות במגדל – מהחברות החזקות בישראל

הדובדבן שבקצפת, בוודאי כשמדובר בתחום הנדל"ן, הוא הגופים האיתנים העומדים מאחורי המגדל – מניבים קרן הריט החדשה ומיטב דש גמל ופנסיה בע"מ, שבשליטת בית ההשקעות מיטב דש. מניבים קרן הריט החדשה היא קרן השקעות במקרקעין שבבעלותה פורטפוליו נכסים מניבים מגוון. בין בעלי המניות במניבים ניתן למצוא את פועלים שוקי הון, הראל, כלל ביטוח,פסגות, מגדל ביטוח, הפניקס וכן את מיטב דש.

 

השותף לפרויקט הוא מיטב דש גמל ופנסיה, הנמצא בשליטתו של בית ההשקעות הוותיק מיטב דש, הפועל בשוק ההון זה יותר מ-40 שנה ומנהל כ-135 מיליארד שקלים עבור לקוחותיו.

 

המשמעות פשוטה – זהו בניין עם "גב" פיננסי חזק במיוחד, מה שמעניק שקט נפשי לכל השוכרים והדיירים בבניין, שיודעים כי הם נמצאים בידיים טובות ומנוסות במיוחד.

 

(1) עבור קופות הגמל המנוהלות ע"י מיטב דש גמל ופנסיה בע"מ.

 

לפרטים נוספים >>>

x