$
חדשנות

מועדון הפריסיילים של אלקטרה מגורים: איך נכנסים לקבוצה הסגורה?

איך יודעים על פריסיילים של דירות לפני כולם? באלקטרה מגורים הגו את "אלקטרה פירסט", מועדון VIP אקסלוסיבי שיידע את החברים בו על דירות במיזמי בנייה חדשים – במחיר הנמוך ביותר שלהן לאורך ציר הזמן

דב כהן 09:5416.12.19
בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

 

עם עליות מחירים של יותר מ-100% בעשור החולף, והתערבות ממשלתית שלא ממש הצליחה לעצור את מגמת ההתייקרות בשוק הדיור, ישראלים רבים סבורים כי עבורם חלום הדירה החדשה כבר לא יתממש. אולי במקרה הטוב הם יצליחו לחסוך לילדיהם סכום מסוים שיהיה בו כדי לסייע להם לקחת משכנתא. גם העתיד, כך נראה, לא צופן בשורות חיוביות: אוכלוסיית ישראל גדלה בעקביות וכבר הגיעה ל-9 מיליון נפשות, בעוד בשנתיים האחרונות נרשמת ירידה של עשרות אחוזים במספר התחלות הבנייה.

 

על רקע המציאות הלא פשוטה הזאת יש מי שמחפש פתרונות יצירתיים שיקרבו בכל זאת את הדירה אל הציבור הרחב. אחד המהלכים המסקרנים הוא זה של חברת אלקטרה מגורים, שהשיקה באחרונה את "אלקטרה First" – מועדון VIP סגור המספק לחבריו מידע ראשוני ועדכני על מיזמי החברה החדשים – בטרם השקתם. התגובות למהלך היו חיוביות באופן שהפתיע גם את אנשי החברה עצמם, כשבתוך 24 שעות מרגע פתיחת ההרשמה הצטרפו למועדון יותר מ-2,000 איש.

 

ההיענות למהלך השיווקי לא מייתרת את השאלה: האם "הגימיק" הזה, שהיה עד היום נחלתם של הסופרמרקטים ורשתות השיווק הקמעוניות, יצליח גם בשוק הנדל"ן?

 

"מדובר במהלך חדשני וראשון מסוגו בענף הנדל"ן. לא מדובר במועדון צרכנות רגיל, כזה המבוסס על אינטראקציה יומיומית עם הלקוחות", מסביר יובל מרטין, מנהל השיווק באלקטרה מגורים. לדבריו, "מדובר במועדון פריסיילים שמציע הזדמנות, הן למשקיעים והן לרוכשים למטרות מגורים, לרכוש דירה חדשה בשלב שהמחיר שלה הוא הנמוך ביותר לאורך חיי הפרויקט. מבחינתנו זהו צעד חדשני לא רק במובן השיווקי אלא בעיקר מבחינת הערך שאנחנו מביאים לקהלי היעד שלנו".

 
הפרויקט של אלקטרה מגורים בגבעת שמואל הפרויקט של אלקטרה מגורים בגבעת שמואל הדמיה: 3dvision

 

הפריסייל הוא שלב המכירה המוקדמת, עוד לפני היציאה הרשמית לשיווק ובטרם היציאה לקמפיין ההשקה של כל פרויקט. לרוב, מי שרוכש את הדירות בשלבים מקדמיים אלה הם "המקורבים" לחברות היזמיות. "במציאות הנדל"נית של היום, יש למוצר כזה ביקוש רב מאחר שעומדת מאחוריו תועלת חד משמעית לזוגות צעירים, משפרי דיור, מצמצמי דיור ומשקיעים", מוסיף אלירן חזז, מנהל המכירות של אלקטרה מגורים. "אחרי הכל, איזה רוכש פוטנציאלי לא ירצה לדעת הרבה לפני כולם על הזדמנות לרכוש דירה במרכז הארץ במחיר ראשוני?"

 

הפרויקט הראשון שמוצע לחברי מועדון אלקטרה First, ממש בימים אלו, הוא זה שמתוכנן לקום בשכונת רמת הדר החדשה בגבעת שמואל. 10 יחידות דיור בלבד יוצעו למכירה בשלב הפריסייל, בהן דירות 6-3 חדרים ופנטהאוזים. "בפרויקט אלקטרה לייף סטייל בגבעת שמואל החדשה גיבשנו קונספט חדשני בענף הנדל"ן", אומר מרטין. "יצרנו תפיסת מגורים מהפכנית שאנו קוראים לה 'חווית מגורי הלייף סטייל' עם מגוון אדיר של מתקנים, אפשרויות ושירותים ייחודיים ויוקרתיים בחללים הציבוריים של הפרויקט ובדירות עצמן.

 

יובל מרטין   יובל מרטין צילום: אלקטרה מגורים

 

"בחללים הציבוריים למשל תיכננו קולנוע VIP, לובי ארט מעוצב ומפואר, מתקני ספורט וכושר, חלל עבודה שיתופי מצויד, אולם לאירועים משפחתיים וגינת תבלינים קהילתית", מוסיף מרטין. "גם בדירות השקענו במפרט לייף סטייל אולטרה משודרג". וחזז מבהיר: "כרגע רק חברי מועדון אלקטרה First יכולים לרכוש דירה בפרויקט במחיר במסגרת הפריסייל המצומצם ובמחיר חד-פעמי".

 

אין זה מקרי שהפרויקטים שנכללים במועדון ה-VIP הם אלה הנבנים בערי "המעגל השני", אותם אזורים מתפתחים שעתידים לפרוץ קדימה בשנים הקרובות. כך למשל, מלבד הפרויקט בגבעת שמואל, עתידים חברי המועדון לקבל מידע ראשוני גם אודות פרויקטים עתידיים של אלקטרה מגורים בשכונת פארק הים המבוקשת בבת ים, בשכונה חדשה ובעלת פוטנציאל גדול בנתניה, בשכונת אור ים הסמוכה לקיסריה ובשכונת הקאנטרי החדשה של רעננה.

אלירן חזז אלירן חזז צילום: אלקטרה מגורים

 

אלקטרה מגורים היא אחת מחברות המגורים הצומחות והמובילות בישראל בשנים האחרונות. כזרוע היזמות של קבוצת אלקטרה, לחברה כ- 2,500 יחדות דירות הנמצאות בשלבים שונים של שיווק, תכנון, בנייה ואכלוס. בחברה מדגישים כי מלבד מידע על דירות חדשות בפריסייל, מועדון ה-VIP יאפשר לחברים בו ליהנות גם מהשקות סגורות של שלבים חדשים בפרויקטים קיימים של החברה, וכן בתנאי תשלום מיוחדים, מסלולי מימון בלעדיים ומבצעים ייחודיים אצל ספקי הפרויקטים – הטבות שעשויות להסתכם בחיסכון מצטבר של מאות אלפי שקלים לאורך חיי הפרויקט.

 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"
עוד בזירת הנדל"ן