שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרויקטים

אדן ניהול נכסים

בשיתוף זירת הנדל"ן 09:2010.10.19
שנת הקמה: 2011

כתובת: רחוב דב פרידמן 2, רמת גן

תחום: אחזקת בניינים ונכסים, ניהול ועדי בתים

טלפון: 1700-70-33-55

פקס: 03-6038571

דוא"ל: office@edenbatim.com

אתר החברה: https://edenbatim.com 

 

חברת אדן מתמחה בניהול פרויקטים ואחזקה של בתים משותפים ובנייני משרדים באזור תל אביב, רמת גן וגבעתיים. החברה נוסדה מתוך הבנה כי אופן הניהול של בית משותף משפיע ישירות על איכות חיי הדיירים, ולפיכך צורך משאבים רבים מהמתגוררים בו, ובפרט מנציגות ועד הבית. החברה מתמחה בהחלפת ועד הבית בבתים משותפים, בשיפור תחזוקת המבנה ובגביית מיסי ועד הבית, תוך מתן טיפול מקצועי ומהיר לבעיות השוטפות ובשקיפות מלאה מול הדיירים.

 

לאור השינויים במבני המגורים בשנים האחרונות, מרבית הבניינים החדשים מכילים מערכות מתוחכמות הפועלות "מאחורי הקלעים" ומספקות שירותים בסיסיים לכלל הדירות כגון מים, חשמל, חניה, מערכות כיבוי אש, רובוט חניה ועוד – מערכות אשר חברי הוועד המתגוררים בבניין אינם בהכרח מנוסים או בקיאים בהפעלתן. לחברה צוות ניהול מקצועי ומנוסה בהתמודדות עם מערכות המגורים השונות, אשר גם מפקח על תחזוקת הבניין ומספק מענה מהיר לקריאות דיירים בכל שעות היממה.

 

כמו כן מתמחה החברה בניהול נכסי מגורים ומסחר להשקעה על פי אופיו של הנכס, לרבות ניהול שיפוץ, הכנת הנכס להשכרה, תיקון מפגעים, תחזוקה שוטפת לצורך שמירה על ערכו, מציאת שוכרים פוטנציאליים ובדיקות מקדימות, גבייה, ייעוץ מס, ניהול חשבונות הנכס, וכן ייצוג המשקיע מול שוכרים, שכנים והרשויות.

 

החברה הוקמה על ידי רונן דדון, ארז אוסדון ונדב עמיאל, המשמשים מנכ"לים ובעלים משותפים של החברה ולהם למעלה מ-15 שנות ניסיון בניהול מערכות מגורים מרובות דיירים והבנה מעמיקה בשוק הנדל"ן המקומי.

x