$
סייבר ואבטחת מידע

סייברארק חושפת את CyberArk Alero – פתרון חדשני ומקיף לגישה מרחוק של ספקים לרשת הארגונית

הפתרון הראשון בעולם שאינו משתמש ב-VPN, Agents או סיסמאות

בשיתוף סייברארק 11:3024.07.19
סייברארק (נאסד"ק: CYBR) הכריזה על שירותים ושיפורים חדשים ופורצי דרך מבוססי SaaS במסגרת החבילה המקיפה ביותר בתעשייה לאבטחת גישה פריבילגית.

 

כמובילת שוק, לסייברארק יש את המומחיות הטכנולוגית והניסיון הדרושים לאספקת פתרונות חדשניים המפשטים ומקלים על ארגונים שהענן בראש סולם העדיפויות שלהם (cloud-first organizations) ועל ארגונים שמאמצים טרנספורמציה דיגיטלית, לצרוך ולנהל פתרונות אבטחה לגישה פריבילגית, במיוחד בסביבות ענן היברידיות.

 

"אבטחת גישה פריבילגית היא תנאי יסודי לאפקטיביות של אבטחת הסייבר. מאחר ולקוחותינו פועלים יותר ויותר בסביבות תוכנה כשירות וענן, סייברארק רואה עצמה מחוייבת להשתמש בידע ובהבנה המעמיקים שלה על מרחב המתקפה ולספק פתרונות אבטחה חדשניים שנבנו במיוחד לסביבות היברידיות", אמר אודי מוקדי, יו"ר ומנכ"ל סייברארק. "אספקת פתרונות SaaS מתקדמים וקלים להטמעה הופכת את סייברארק לשותפת האבטחה המועדפת על ארגונים מודרניים".

 

חדשנות בפתרונות SaaS לאבטחת גישה פריבילגית:

סייברארק מציבה רף חדש לאספקת פתרונות אבטחה מבוססי SaaS באמצעות:

• גישה מרחוק של ספקים עם zero-trust -CyberArk Alero הוא פתרון דינמי לצמצום סיכונים הנובעים מגישה של ספקים מרוחקים למערכות קריטיות דרך סייברארק. CyberArk Alero משפר את היעילות התפעולית והפרודוקטיביות בכך שהוא מפשט עבור הארגון את ההקצאה והניהול של גישת ספקים מרחוק. בנוסף, הפתרון מאפשר בקרה מלאה ושליטה על פעילויות פריבילגיות. סייברארק היא היצרנית הראשונה והיחידה שמשלבת גישת Zero Trust, אימות ביומטרי "Just-in-time provisioning" ללא שימוש ב-VPNs, Agents או סיסמאות - וכל זאת בפתרון אחד. בהשוואה לפתרונות VPN מסורתיים, CyberArk Alero מקצר את תהליך ה-onboarding של הספקים המרוחקים משעות לדקות.

 

יכולות "Just-in-Time" חדשות לפתרון סייברארק לניהול גישה פריבילגית בנקודות קצה - CyberArk Endpoint Privilege Manager הוא פתרון SaaS המוביל בתעשייה המפחית את הסיכון לגישה אדמיניסטרטיבית לא מנוהלת בנקודות קצה של Windows ו-Mac. יכולות ה-Just-in-Time החדשות של Endpoint Privilege Manager מאפשרות לארגונים לצמצם סיכונים וחיכוכים תפעוליים באמצעות מתן גישה ברמת אדמין לפי דרישה בנקודות קצה של Windows ו-Mac, לפרק זמן נתון, ועם תיעוד ביקורת מלא, וכן יכולת לשלול גישה לפי הצורך. סייברארק היא היצרנית היחידה של אבטחת גישה פריבילגית שמספקת גישה "Just-in-time" גם בסביבות ענן וגם באתר הלקוח, בבסיסי נתונים ובכל נקודת קצה.

 

• בנוסף, השיפורים ב-CyberArk Privilege Cloud, שהוא פתרון ה-SaaS של סייברארק לאבטחת גישה פריבילגית, מאפשרים לארגונים בסדר גודל בינוני לשפר את יכולתם לגלות ולנהל ברציפות הרשאות פריבילגיות בכל חלקי הארגון ולתעד ולבקר כניסות פריבילגיות כדי לוודא עמידה בדרישות ותקינה. תמיכה ביותר מ-150 אינטגרציות "מוכנות לשימוש" לניהול הרשאות וכניסות באמצעות CyberArk Marketplace הופכת את CyberArk Privilege Cloud לפתרון הקל ביותר לאינטגרציה במערך הטכנולוגי הקיים של הלקוח.

 

CyberArk Alero והשיפורים ב-CyberArk Endpoint Privilege Manager וב-CyberArk Privilege Cloud יהיו זמינים ברבעון זה.

x