$
סייבר ואבטחת מידע

פתרון ה-FortiGate SD-WAN של פורטינט קיבל המלצה מטעם מעבדות NSS בפעם השנייה ברציפות במבדק ה-SD-WAN

פתרון ה- FortiGate SD-WAN המאובטח של פורטינט מספק ביצועי WAN גבוהים עבור יישומי ענן ואת עלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר למגה ביט לשנייה

בשיתוף פורטינט 11:3711.07.19

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, קיבלה זו השנה השנייה ברציפות את הדירוג "מומלץ" במבדק הקבוצתי בנושא SD-WAN (רשת תקשורת מרחבית מבוססת תוכנה) של מעבדות NSS עבור
פתרון ה-FortiGate SD-WAN המאובטח של החברה.

 

הפתרון הציג במבדק את היתרונות הבאים:

עלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר (TCO): פתרון ה-FortiGate SD-WAN המאובטח הציג חיסכון תפעולי משמעותי עם עלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר למגה ביט לשנייה, בהתבסס על פריסה של 75 סניפים ארגוניים ותרחישים אמיתיים מגוונים בסביבות שונות. הפתרון סופק לסניפים חדשים ללא מגע בתוך פחות מ-6 דקות. הפתרון מתמקד בפישוט פעולות קצה ה-WAN ומספק ניהול מרכזי בהתאמה אישית עם אבטחה ויכולות ה-SD-WAN הטובות מסוגן בפתרון אחד.

 

חוויה אמינה באיכות גבוהה של תקשורת אחודה: פתרון ה-FortiGate SD-WAN המאובטח סיפק Mean Opinion Scores גבוה בממוצע של 4.36 עבור VoIP ו-4.15 עבור ווידאו והציג חוויית משתמש חזקה ביישומי ווידאו וקול קריטיים לעסקים. המבדק התקיים כאשר הוא מדמה תנאים אמיתיים, תוך שימוש בתרחישים אשר משבשים את ה-WAN, כמו אובדן packet, זמן השהייה גבוה וחיבורים כושלים.

 

זמינות גבוהה וגמישה לאספקת חווית משתמש טובה יותר: במבדק נבחנה הזמינות הגבוהה של ה-FortiGate SD-WAN המאובטח לרשת ויציבות של יישומים, כאשר מדובר בפרמטרים קריטיים לרשתות ארגוניות. הפתרון של פורטינט השיג ציוני MOS גבוהים עבור ווידאו ו-VoIP, והדגים חווית משתמש גמישה וללא הפרעות במהלך חיבור WAN כושל.

 

ביצועי WAN גבוהים ליישומי ענן: פתרון ה-FortiGate SD-WAN המאובטח, אשר נבנה על ה-SD-WAN ASIC, הדגים ביצועי כיסוי VPN גבוהים של 893 מגה ביט לשנייה לחוויית משתמש מצוינת וזמני השהייה נמוכים. הדבר משמש כיתרון עבור ארגונים אשר מעדיפים חיבור ישיר לאינטרנט לצורך גישה לענן ציבורי ויישומי SaaS במהלך תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם.

 

פתרון ה- SD-WAN המאובטח של פורטינט משולב עם פיירוול הדור הבא FortiGate, אשר זכה 5 פעמים לדירוג "מומלץ" מטעם מעבדות NSS. פיירוול ה-FortiGate של פורטינט כולל יכולות כמו IPS, סינון כתובות URL ו-sandbox לאיתור והגנה מתקדמת מפני איומים. פתרון ה-FortiGate סיפק יעילות אבטחה של 99.3% במבדק הפיירוול של הדור הבא של מעברות NSS ו-100% חסימה של ניסיונות התחמקות. כמו כן, הפתרון סיפק בדיקות SSL באיכות גבוהה מבלי לפגוע בביצועים.

 

הפתרונות של פורטינט הוכיחו יעילות אבטחה מעולה, תכונות מתקדמות וביצועים מצוינים בשעת מבחן. פתרונות החברה זכו לדירוג "מומלץ" על יד מעבדות NSS ב-9 מבחנים קבוצתיים: רשתות תקשורת מרחביות מבוססות תוכנה; פיירוול של הדור הבא; מערכות למניעת חדירה למרכזי נתונים; כניסה מאובטחת למרכזי נתונים; מערכות למניעת פרצות; מערכות מניעת חדירה של הדור הבא; מערכות איתור פרצות; פיירוול יישומי ווב; הגנת נקודות קצה מתקדמת.

 

כל פתרונות פורטינט המומלצים על ידי מעבדות NSS מתוכננים לפעול יחד כחלק מארכיטקטורת אבטחה הוליסטית באמצעות מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט, המספק פתרון אבטחה עוצמתי ומשולב עם כל נקודות הקצה על פני כל שטח ההתקפה.

 

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "פורטינט שילבה בין ה-SD-WAN הטוב מסוגו לבין אבטחה בפתרון ייחודי אחד המיועד לטרנספורמציית קצה ה-WAN. בדומה לתוצאות מבדק ה- SD-WANהראשון של מעבדותNSS בשנה שעברה, גם השנה פורטינט קיבלה את הדירוג "מומלץ", דבר אשר מדגיש את עלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר של פתרון ה-FortiGate SD-WAN יחד עם אספקה מהירה ללא מגע לתפעול יעיל. קבלת דירוג "מומלץ" נוסף של מעבדות NSS זוהי עדות למחויבות של פורטינט לבדיקות ולתיקוף המוצרים והפתרונות של החברה על ידי בדיקות צד ג'".

 

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט

 

ג'ייסון ברבניק, מנכ"ל מעבדות NSS, אמר כי, "אנו רואים כי פורטינט ממשיכה להפגין הצלחה במבדקים הקבוצתיים של מעבדות NSS. פתרון ה-FortiGate SD-WAN המאובטח סיפק את עלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר במבדק השנה וקיבל פעם נוספת את הדירוג "מומלץ". פתרון ה-FortiGate SD-WAN המאובטח של פורטינט מהווה אופציה מעולה לארגונים אשר מחפשים לשלב בין אבטחה ויכולות SD-WAN בקונסולה אחת".

x