$
פרויקטים

מיטב התעשיינים כבר בחרו פרויקט LOGIN מודיעין

פרויקט ״LOGIN״ בפארק הטכנולוגי במודיעין מסתמן כיעד המועדף על תעשיינים רבים, המזהים את הפוטנציאל הגיאוגרפי ורוצים לקבוע את מושבם במיקום הטוב ביותר בישראל. נותרו שתי יחידות אחרונות לשיווק – עכשיו גם ההזדמנות שלך להצטרף.

בשיתוף LOGIN מאת אמיר פלג 17:3021.02.19
עם מרכזים לוגיסטיים ענקיים של חברות כמו שופרסל, רמי לוי, חברת התקשורת יס, חברות התרופות נובולג וגמידה וחברות שילוח כמו UPS ואוריין – מיקום נגיש לכל חלקי הארץ, תשתיות נוחות וביקושים ערים לשטחי תעשייה ולוגיסטיקה – פרויקט ״LOGIN״ בפארק הטכנולוגי במודיעין מסתמן כיעד המועדף על תעשיינים רבים, המזהים את הפוטנציאל הגיאוגרפי ורוצים לקבוע את מושבם במיקום הטוב ביותר בישראל. נותרו שתי יחידות אחרונות לשיווק – עכשיו גם ההזדמנות שלך להצטרף.

 

תעשיינים רבים רואים בפארק הטכנולוגי במודיעין מיקום מרכזי ונוח המאפשר להם להגיע לכל חלקי הארץ במהירות ובקלות. בזכות מיקומה על רשת הכבישים הארצית כמו כביש 6, כביש 1, כביש 443, כביש 431 ועוד הפכה מודיעין ליעד מועדף על חברות רבות כמו שופרסל, רמי לוי, נובולוג, חברת התקשורת יס ועוד רבים וטובים. ״כיום, עם דחיקת מרכזי התעשייה מלב גוש דן ומהמושבים אנחנו פוגשים יותר ויותר תעשיינים שבוחרים לשנות מיקום ולהעביר את העסק שלהם ליעד איכותי, נגיש ונוח״, מסביר גלעד רוזה, מנכ״ל משותף בחברת גבע נדל"ן המנהלת את קבוצת הרכישה ״LOGIN״ מרכז התעשייה והלוגיסטיקה החדש במודיעין. ״מלבד המיקום המנצח בלב ליבה של הארץ, הפרויקט יציע מבנה ייעודי וחדש שיורכב משתי קומות קרקע מדורגות בהתאם לתוואי הקרקע ויתאים לשימושים תעשייתיים רבים, עם גובה תקרה של כ 7-8 מטר, מעברים נוחים למשאיות, אפשרויות פריקה וטעינה צמודות לעסק וכושר העמסה גבוה״. יתרונה הגדול של העסקה הוא שעל הקרקע יש כבר היתר בנייה, מה שמאפשר להפגש עם הנכס או התשואה ממנו בזמן מהיר יחסית.

 

המרכז נעשה צפוף יותר ויותר

בשיחה שקיימנו עם בכיר מאחת מהחברות התעשייתיות הגדולות במשק, הרושם שמתקבל זהה, ״אם בעבר השאיפה של חברות רבות הייתה לפעול בערי המרכז, היום המצב שונה״, לדבריו יש לכך לא מעט סיבות. ״העדפה ברורה של הקמת מגדלי משרדים על ידי רשויות התכנון והעיריות, העבודות על הרכבת הקלה, ריבוי שטחי העבודה והבנייה והפקקים שמתארכים מיום ליום, כל אלו הפכו את משימת השינוע במרכז לקשה ומורכבת במיוחד. אם אני צריך לשנע סחורה לכל חלקי הארץ במצב של היום אני מעדיף לשבת על רשת של כבישים ארציים בתוך פארק לוגיסטי מפותח ולנהל את המערך הלוגיסטי בקלות וביעילות רבה יותר״. הוא מוסיף גם ש"כמו שזה נראה כרגע, המצב בשנים הקרובות הולך להטות את הכף לטובת אזורי תעשייה הסמוכים לצירי תנועה בינעירוניים ומתוכננים מראש לשרת שימושים תעשייתיים ולוגיסטיים"

 הדמיה: EvolveMedia

 

פתרונות מתקדמים לתעשייה מתקדמת

המבנה החדש העתיד לקום תוכנן מתוך מחשבה אחת – ליצור עבור תעשיינים מקום עבודה נוח העונה על כל צרכי העסק ומאפשר ליהנות ממבנה שהותאם במיוחד עבורם ומפארק לוגיסטי אדיר ממדים שפיתוחו הושלם. לדברי גלעד רוזה, ״הניסיון הרב שצברנו בהקמה וניהול של שטחי תעשייה ולוגיסטיקה עזר לנו להבין שהמצב השתנה״ לדבריו הם פגשו עשרות תעשיינים ובעלי עסקים שונים בטרם גיבשו את הקונספט של הפרויקט. ״הצרכים של בעלי העסקים השתנו כתוצאה מהשינויים שחלים על אזור התעשייה בערי המרכז. מהמפגשים הרבים שקיימנו עם בעלי עסקים הבנו שהם מחפשים מבנה עם גובה מתאים, כושר העמסה גבוה, נגיש והכי חשוב שיהיה בקומת קרקע נוחה״.

 

הזדמנות אחרונה להצטרף לקבוצה מנצחת

בימים אלה משווקות שתי היחידות האחרונות במתחם במסגרת קבוצת רכישה וגלעד רוזה, מנכ״ל החברה המנהלת אומר, שאפילו הם היו מופתעים מהביקוש הרב. ״ התעשיינים שהצטרפו לקבוצה עד כה מעוניינים להעביר את הפעילות שלהם למודיעין, בעיקר בגלל המיקום הגיאוגרפי והנגישות ״. לדבריו קיימות חברות רבות שצריכות שטחים בגודל בינוני של 700-1000 מ"ר ומעלה, שכמובן מחפשות ליהנות ממבנה ייעודי וחדש שיחליף את המבנים הרעועים הקיימים היום במרכז הערים. ״התעשייה של היום מתקדמת, חדשנית ודורשת פתרונות איכותיים המותאמים לאופי העבודה, תוסיף לזה חברות גדולות מכל העולם שפועלות מתוך מרכזים לוגיסטיים בישראל והתמונה שמצטיירת ברורה״. לדבריו, הקבוצה מורכבת ממיטב התעשיינים של ישראל, משתמשי קצה, שהחלו כבר בתכנון הפנימי והתאמתו לצרכים הייעודיים שלהם.

 

מצד אחד ביקושי שיא, מצד שני מבנה ייעודי ומותאם לתעשיות רבות, אין ספק ש- ״LOGIN״ מרכז התעשייה והלוגיסטיקה החדש במודיעין יעניק פתרון איכותי ומשתלם לכולם.

ועכשיו גם ההזדמנות שלך להצטרף עם שטחים אחרונים בהחלט לשיווק החל מ- 700 מ״ר בקומת קרקע והחל מ- 8,000 ₪ למ״ר.

 

לפרטים נוספים על ״LOGIN״ מרכז התעשייה והלוגיסטיקה לחץ כאן >>>

 

 

 

 

 

 

 

x