$
פרויקטים

שכונת העתיד של חדרה – פוטנציאל לרווח מדהים

בקרוב תוקם שכונה חדשה מזרחית ליער חדרה. השכונה הנמצאת בתהליכי פיתוח וקבלת אישורים מתקדמים, נקראת 'מתחם 24', עתידה לשנות את פני העיר ובשלב הזה, היא הזדמנות נדל"נית ייחודית גם עבור משקיעים קטנים שזיהו את חלון ההזדמנויות ומיהרו לתפוס מקום במתחם

בשיתוף אגי גרופ 14:3419.02.19

צפו: ליאת תימור מחדשות הנדל"ן מבקרת במתחם 24 בחדרה

 

 

מתחם 24 בחדרה הינה תוכנית מתאר מתקדמת בה מתוכננת שכונת מגורים חדשה שתכלול 3500 יחידות דיור, שטחי מסחר ותעסוקה, מבנים ושטחי ציבור. מדובר ב-780 דונם ממערב לכביש ארבע, ומזרחית ליער חדרה. קרבתו של המתחם ליער ולתחנת הרכבת, היקף השטח והבנייה, עתידים להפוך לשכונת מגורים ייחודית בדגש על חיים קהיליתיים בריאים וספורטיבים. התכנית אושרה בוועדות העירייה השונות, תחילת הבנייה צפוייה בין 2020-2023.

 

השקעה בקרקע היא ההזדמנות הנדל"נית המניבה ביותר. אך יש להקפיד על שלושה דברים:

1. הקרקע נמצאת באזור בעל ביקוש גבוה.

2. הקרקע מיועדת למגורים.

3. מאחורי תוכניות הפיתוח עומדת רשות מקומית, כך שהתוכניות גם יצאו לפועל בעתיד הנראה לעין.

 

כזו היא תכנית מתחם 24 שכאמור נמצאת בהליכי אישור מתקדמים.

 

ד"ר קובי יסקי, מתכנן ערים ממשרד 'יסקי, מור סיוון אדריכלים', המשרד שהופקד על מלאכת תכנון מתחם 24 אחרי שזכה בתחרות אותה יזמה העירייה, מסביר:

 

"המתחם ממקומם בחדרה, בין החלק המערבי לבין החלק המזרחי. הוא גובל בצד המערבי ביער חדרה ובצד המזרחי בכביש 4. זה מתחם של 800 דונם והוא מיועד להיות שכונת מגורים חדשה בתוך העיר. השכונה היא בבסיסה שכונת מגורים אבל היא מספקת מענה שלם של שירותים. יש בה קריית חינוך גדולה, יש בה אזור תעסוקה צמוד לכביש 4.

יש בה רחוב מסחרי ראשי עם כל שירותי המסחר ששכונה בסדר גודל כזה צריכה לקבל.

ויש בה כמובן את כל השטחים הירוקים, שאותם נתנו אפילו בעודף לעומת הנורמות המקובלות וזאת בכדי להכניס את היער לתוך השכונה."

 

מתי להערכתך המקום יתאכלס?

"אנחנו כמו כל תוכנית אחרת תלויים בבירוקרטיה" מסביר יסקי, "עברנו כבר דרך ארוכה אבל עדיין צריך להשלים אותה. אני מניח שתוך שנתיים לערך התוכנית תאושר ואז פחות או יותר שנה אחרי זה כבר יתחילו לעלות טרקטורים על השטח ובעוד 7-8 שנים נראה התחלה של אכלוס של השכונה."

 

אגי גרופ היא חברה להשקעות ופיתוח העוסקת זה למעלה מ-10 שנים בייזום וניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן, מזמינה משקיעים קטנים להצטרף אליה להשקעה בשכונה.

 

מה היתרון עבור משקיעים ברכישה בשלב כל כך מוקדם של עסקה? אנחנו שואלים. "ככל שתקדים לרכוש מוקדם יותר ככה תהנה בסופו של תהליך מפירות גדולים יותר." מסבירים בחברה. "אנחנו מחזיקים בשכונה ב-13 דונם. משקיעים יכולים לרכוש איתנו מגרש בשכונה, להמתין, ועם קבלת היתרי הבנייה, שכאמור קרובים מאד, הם יוכלו למכור את המגרש ברווח גדול."

החברה מציעה מסלול נוסף להשקעה: מסלול יזמי להקמת 2 מגדלים במתחם, כשבסופו הם מבטיחים תגיעו לדירה במחיר נמוך בכ-40% ממחיר השוק. "אנו מתכננים במתחם 2 מגדלים בני 20 קומות כ"א, ובהם 100 יחידות דיור בנות 4 ו- 5 חדרים. מי שיחפוץ בכך יוכל להמשיך איתנו למסלול היזמי."

 

 הדמיה: 3Dvision

 

שילוב בין אורבניות, טבע וחיי קהילה יהפכו בעתיד הקרוב להיות המוטיבים המובילים של מתחם 24 בחדרה. מי שמחפש הזדמנות נדל"נית, זה הזמן והשלב בו ההשקעה תהיה המניבה ביותר.

 

אגי גרופ מציעה כאמור הצטרפות להשקעה בשני המסלולים החל מ- 375 אל"ש בלבד. לפרטים נוספים יש לפנות לחברת אגי גרופ באמצעות טופס הפנייה שלהלן:

 

 

x