$
פרויקטים

מרכז התעשייה והלוגיסטיקה החדש של מודיעין יוצא לדרך

עם מרכזים לוגיסטיים ענקיים של חברות כמו שופרסל, רמי לוי, חברת התקשורת יס, חברות התרופות נובולג וגמידה וחברות שילוח כמו UPS ואוריין, מיקום נגיש לכל חלקי הארץ, תשתיות נוחות וביקושים ערים לשטחי תעשייה ולוגיסטיקה - הפארק הטכנולוגי במודיעין מסתמן כיעד המועדף על ארגונים ותעשיינים רבים, המזהים את הפוטנציאל הגיאוגרפי ורוצים לקבוע את מושבם במיקום הטוב ביותר בישראל

בשיתוף מתחם התעשייה והלוגיסטיקה Login 14:5015.01.19
תעשיינים רבים רואים בפארק הטכנולוגי במודיעין מיקום מרכזי ונוח המאפשר להם להגיע לכל חלקי הארץ במהירות ובקלות. בזכות מיקומה על רשת הכבישים הארצית כמו כביש 6, כביש 1, כביש 431 ועוד הפכה מודיעין ליעד מועדף על חברות רבות כמו שופרסל, רמי לוי, נובולוג, חברת התקשורת יס ועוד רבים וטובים. ״כיום, עם דחיקת מרכזי התעשייה מלב גוש דן ומהמושבים אנחנו פוגשים יותר ויותר תעשיינים שבלית ברירה יוצאים מהלוקיישנים המוכרים ומחפשים יעד איכותי, נגיש ונוח״, מסביר גלעד רוזה, מנכ״ל משותף בחברת גבע נדל"ן המנהלת את קבוצת הרכישה ״LOGIN״ מרכז התעשייה והלוגיסטיקה החדש במודיעין. ״מלבד המיקום המנצח בלב ליבה של הארץ, הפרויקט יציע מבנה ייעודי וחדש שיורכב משתי קומות קרקע מדורגות בהתאם לתוואי הקרקע ויתאים לשימושים תעשייתיים רבים, עם גובה תקרה של כ 7-8 מטר, מעברים נוחים למשאיות, אפשרויות פריקה וטעינה צמודות לעסק וכושר העמסה גבוה״. יתרונה הגדול של העסקה הוא שעל הקרקע יש כבר היתר בנייה, מה שמאפשר להפגש עם הנכס או התשואה ממנו בזמן מהיר יחסית.

 

  הדמיה: EvolveMedia

 

המרכז נעשה צפוף יותר ויותר

בשיחה שקיימנו עם בכיר מאחת מהחברות הגדולות במשק, הרושם שמתקבל זהה, ״אם בעבר השאיפה של חברות רבות הייתה לפעול בערי המרכז, היום המצב שונה״, לדבריו יש לכך לא מעט סיבות. ״העדפה ברורה של הקמת מגדלי משרדים על ידי רשויות התכנון והעיריות, העבודות על הרכבת הקלה, ריבוי שטחי העבודה והבנייה, הפקקים שמתארכים מיום ליום, כל אלו הפכו את משימת השינוע במרכז לקשה ומורכבת במיוחד. אם אני צריך לשנע סחורה לכל חלקי הארץ במצב של היום אני מעדיף לשבת על רשת של כבישים ארציים בתוך פארק לוגיסטי מפותח ולנהל את המערך הלוגיסטי בקלות וביעילות רבה יותר״. הוא מוסיף גם ש"כמו שזה נראה כרגע, המצב בשנים הקרובות הולך להטות את הכף לטובת מתחמים לוגיסטיים הסמוכים לצירי תנועה בינעירוניים ומתוכננים מראש לשרת שימושים לוגיסטיים תעשייתיים"

 

פתרונות מתקדמים לתעשייה מתקדמת

המבנה החדש העתיד לקום תוכנן מתוך מחשבה אחת - ליצור עבור תעשיינים מקום עבודה נוח העונה על כל צרכי העסק ומאפשר ליהנות ממבנה שהותאם במיוחד עבורם ומפארק לוגיסטי אדיר ממדים שפיתוחו הושלם. לדברי גלעד רוזה הפעם, למרות הקלישאה, הלקוח באמת היה במרכז. ״למרות הניסיון הרב שצברנו בהקמה וניהול של שטחי תעשייה ולוגיסטיקה הבנו שהמצב השתנה״ לדבריו הם פגשו עשרות תעשיינים ובעלי עסקים שונים בטרם גיבשו את הקונספט של הפרויקט ״כפי שהעולם משתנה גם הצרכים של בעלי העסקים השתנו. מהמפגשים עם בעלי העסקים הבנו שהם מחפשים מבנה עם גובה מתאים, כושר העמסה גבוה, נגיש והכי חשוב שיהיה בקומת קרקע נוחה״.

 

 הדמיה: EvolveMedia

 

הזדמנות אחרונה להצטרף לקבוצה מנצחת

בימים אלה משווקות היחידות האחרונות במתחם במסגרת קבוצת רכישה וגלעד רוזה, מנכ״ל החברה המנהלת אומר שאפילו הם היו מופתעים מהביקוש הרב. ״אנחנו מקבלים פניות רבות מתעשיינים וחברות הזקוקות לשטחי לוגיסטיקה ותעשייה״, לדבריו קיימות חברות רבות שמחפשות שטחים בגודל בינוני של 700-1000 מ"ר ומעלה וכמובן מחפשות ליהנות ממבנה ייעודי וחדש שיחליף את המבנים הרעועים הקיימים היום במרכז הערים. ״התעשייה של היום מתקדמת, חדשנית ודורשת פתרונות איכותיים המותאמים לאופי העבודה, תוסיף לזה חברות גדולות מכל העולם שפועלות מתוך מרכזים לוגיסטיים בישראל והתמונה שמצטיירת ברורה״. לדבריו, בעקבות הביקוש הרב לשטחי תעשייה ולוגיסטיקה, בחודשים הקרובים נראה יותר ויותר מרכזים לוגיסטיים שיבואו לענות על צורך זה אך לא כולם נהנים המיקום המושלם שמציע הפארק הטכנולוגי במודיעין.

 

מצד אחד ביקושי שיא, מצד שני מבנה ייעודי ומותאם לתעשיות רבות, אין ספק ש-״LOGIN״ מרכז התעשייה והלוגיסטיקה החדש במודיעין יעניק פתרון איכותי ומשתלם לכולם.

ועכשיו גם ההזדמנות שלך להתקדם לדבר הבא עם שטחים לשיווק של החל מ- 700 מ״ר בקומת קרקע החל מ- 8,000 ₪ למ״ר.

 

לפרטים נוספים על ״LOGIN״ מרכז התעשייה והלוגיסטיקה לחץ כאן >>>

x