$
פרויקטים

פארק הים – השכונה שמטריפה את עולם הנדל"ן המקומי

כשברקע עליית מחירים מרשימה, השכונה החדשה בבת ים הנבנית על קו החוף היפהפה מושכת קבלנים רבים וגם לא מעט קונים שקופצים על ההזדמנות לממש את הפנטזיה של נוף לים במחירים חד-פעמיים

בשיתוף רום כנרת 15:3529.08.18
מה כולם מחפשים בבת ים? מתברר שהעיר הזו, שבמשך שנים הייתה מנומנמת, עלתה על הרדאר של המשקיעים, ובשנים האחרונות הם נוהרים לקנות בה דירות.

 

יש להם סיבות טובות. קודם כל, המיקום – צמוד לתל אביב-יפו, ממש בלב אזור המרכז, דקות ספורות מלב תל אביב ומנתיבי איילון, מצד שני, קו חוף ארוך ויפה, המשתלב בריביירה הישראלית החדשה – המשתרעת מראשון לציון בדרום ועד הרצליה בצפון.

 

בעשר השנים האחרונות מחירי הדירות בבת ים עלו בקרוב ל-200%, כאשר מחירה של דירת שלושה חדרים בעיר עשוי להגיע כיום ליותר משני מיליון שקלים בפארק הים, ואם תרצו להתפנק בדירת גן של שלושה חדרים אתם תשלמו כשלושה מיליון שקלים. העלות של דירת ארבעה חדרים בעיר יכולה להגיע גם ל-3.5 מיליון שקלים, הכל תלוי במיקום. הצפי הוא כי בשנים הקרובות מחירי הנכסים ימשיכו לעלות משמעותית. אחת הסיבות לכך היא התשואה על השכרת דירה בבת ים אשר נהנית משיעור נאה של כ-3% ויותר, וזאת מעבר להשתבחות הנכסים באחוזים ניכרים בכל שנה. גרף העלייה חד יותר בדירות על הנייר.

 

לאור היצע נמוך של דירות ביחס לביקוש הגבוה, בשנים האחרונות מתחוללת בעיר תנופת בנייה במספר מוקדים, כשאחד העיקריים שבהם הוא שכונת פארק הים – פרויקט הדגל של עיריית בת ים. השכונה, שהבנייה בה כבר בעיצומה, צפויה לכלול 10,000 דירות, ולצדן כל מה שצריך בשכונה טובה: מרכז בילוי וקניות, פארק ירוק על החוף, מרכז ספורט, ובסמוך - מרכז תעסוקה האמור לכלול חברות הייטק וכן מרכז אקדמי. את המיקום המושלם ינצל גם מתחם מלונות יוקרה, שייבנה סמוך לחוף.

 

 הדמיה: רום כנרת

 

"חיבור למרקם האורבני התוסס של בת-ים"

בביקור באתר האינטרנט של עיריית בת ים, ניתן לקרוא, בין היתר, את הדברים הבאים: "כדי שהמשפחות שיגיעו להתגורר ב'פארק הים' ירגישו על גג העולם, הושקע בפרויקט תכנון קפדני, שמעניק את מירב תשומת הלב לצרכים של המשפחה המודרנית: גם איכות חיים מדהימה של מגורים בסטנדרטים חסרי תקדים, על רקע טבע ירוק ומרחבים כחולים עוצרי נשימה - גן עדן אמיתי לילדים ולכל המשפחה; גם מתחם שוקק חיים של מרכזי בילוי, קניות, תעסוקה, עסקים ותיירות; גם חיבור למרקם האורבני התוסס של בת-ים".

 

בשוק הנדל"ן המקומי יודעים לדווח כי קבלנים חוטפים את המגרשים בשכונה, לאור ההערכות כי מחירי הדירות בה יעלו במהירות, הודות לקרבה לים ולאיכות החיים הגבוהה המובטחת לתושביה. גורם נוסף שעתיד להעלות את המחירים באופן משמעותי, הוא שב-2023 תהיה בת ים חלק מתל אביב באופן רשמי – מה שיהפוך את השכונה לכתובת יוקרתית, וכמובן גם יקרה יותר.

 

"אנחנו מאמינים בשכונה", אומרים בחברת רום כנרת, שיזמה ויוזמת פרויקטים רבים ומוצלחים בישראל ומקימה את מגדלי Sea Tower בפארק הים.

 

"כמי שגדל בבת ים, כל החיים הסבירו לי שבאזור פארק הים, בחולות האלה, תיבנה השכונה הכי יפה בבת ים, ואני שמח לראות את זה קורה", אומר יוסי בכר, ראש העיר בת ים, "חברת רום כנרת זיהתה את הפוטנציאל בשכונה לפני שנים רבות ועושה רבות למען העיר".

 

"זיהינו כאן הזדמנות לאפשר לאנשים מהשורה לקנות דירה חדשה מהניילונים, בסטנדרט גבוה ועם אבזור נדיב במחיר סביר במונחים של היום – כשהמיקום והנוף לכיוון הים מכל דירה ייתנו להם תחושה שהם מצויים בחופשה כל השנה. מפרויקט סי טאוור לא רק יראו את הים, גם יריחו וישמעו את הגלים. דירת ארבעה חדרים מהמלאי שנותר בקומה השישית נכון להיום מוצעת בהחל מ-2.2 מיליון שקלים ואילו דירת חמישה חדרים החל מהקומה ה-10 מוצעת בכ-2.55 מיליון שקלים", אומר יאיר זגדון, מנכ"ל חברת השיווק המשווקת את פרויקט Sea Tower.

 

ברום כנרת אשר בבעלותו של עו"ד אילן ששון, מציינים גם את הנגישות התחבורתית הגבוהה של השכונה, הקרובה למחלף קוממיות בנתיבי איילון, וכן לשתי תחנות רכבת, ובעתיד תהיה סמוכה גם לתחנה של הרכבת הקלה. "המיקום הזה מאפשר לתושבים להגיע למרכזי תעסוקה ובילוי בתל אביב בתוך דקות ספורות, ולהתגורר בשכונה ירוקה, עם נוף כחול בעיניים ואיכות חיים יוצאת דופן", אומר זגדון.

 

בשורה התחתונה, עכשיו זה בדיוק הזמן המתאים להצטרף להצלחה של שכונת הדגל בבת ים: כשהמחירים עדיין סבירים ביחס למיקום ולתמורה, כשהאיחוד עם תל אביב טרם יצא לדרך, ובמיוחד, לפני שכל השאר מגלים אותה, ומעלים את המחירים.

 

למידע נוסף על פרויקט Sea Tower לחצו כאן >>

x