• תפריט
סייבר ואבטחת מידע

פורטינט הכריזה על הפיירוול FortiGate VM להגנה על סביבות וירטואליות בפלטפורמת Google Cloud

הפתרון להגנת סביבות וירטואליות מספק ללקוחות הארגוניים של Google Cloud עומס עבודה מאובטח וניידות יישומים

בשיתוף פורטינט 13:2506.02.18
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על זמינות ה-FortiGate Virtual Machine עבור לקוחות פלטפורמת Google Cloud. הפתרון מספק צריכה לפי-דרישה ושכבות אבטחה מרובות עבור רשתות הענן הארגוניות הדינמיות. FortiGate VM – הפיירוול של הדור הבא הזמין כ-BYOL (bring your own license) – מאפשר לארגונים להעביר את עומסי העבודה והיישומים שלהם באופן מאובטח לענן הציבורי של Google והינו בעל מדיניות אבטחה עקבית ואוטומטית.

 

פורטינט עובדת עם שותפים דוגמת Google Cloud כדי לאפשר לארגונים להאיץ את העסק הדיגיטלי שלהם באמצעות מחשוב ענן ובו-בזמן, להבטיח את האבטחה הקבועה, פרטיות הלקוחות והנתונים הארגוניים על פני הענן. באמצעות מארג האבטחה (Security Fabric), פורטינט מספקת ללקוחות הארגוניים מבט כולל על ה-FortiGate VM ויישומי אבטחה נוספים על פני Google Cloud, בין אם באתר המקומי או בסביבות ענן היברידיות.

 

מחשוב ענן הינו מסייע חשוב באסטרטגיות הטרנספורמציה הדיגיטלית של ארגונים. היות ועסקים מעבירים יישומים מחוץ למרכזי נתונים מקומיים אל תשתית ענן ציבורית במטרה להרוויח מהגמישות וקנה המידה של משאבי הענן, בקרה ומדיניות אבטחה קבועות הן קריטיות. הגנה על סביבות מרובות עננים דינמיות אלו דורשת מארג אבטחה בעל מאפייני אבטחה המשולבים באופן הדוק, טכנולוגיות רשת המשתפות מודיעין לגבי איומים מתקדמים ותגובה אוטומטית בזמן אמת.

 

FortiGate VM זמין כ-BYOL ב-Google Cloud Launcher marketplace ומספק למשתמשי Google Cloud שילוב של מודיעין איומים מתקדם ממעבדות FortiGuard יחד עם מערכת ה-FortiOS – מערכת ההפעלה המובילה בתעשייה המיועדת לאבטחה, המספקת בקרת אבטחה מלאה, נראות עומס עבודה וניהול על פני סביבות פיזיות, ווירטואלית או בענן.

 

אדם מאסי, מנהל שותפים טכנולוגיים אסטרטגיים ב-Google Cloud, אמר כי: "התשתית המאובטחת והסקלבילית מאפשרת ללקוחות להגדיל את הגמישות, להוריד עלויות ולהפחית את מורכבות ה-IT. שיתוף הפעולה עם פורטינט וזמינות ה-FortiGate VM מספקים ללקוחות נראות נוספת ובקרה על פלטפורמת עומסי העבודה של Google Cloud".

 

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי: "מרבית הארגונים ממנפים מחשוב ענן במטרה להאיץ את האסטרטגיות העסקיות הדיגיטליות והצמיחה שלהם. כפועל יוצא מכך, דרישות תשתית עבור משאבים לפי-דרישה אשר יכולות להסתגל בצורה אוטומטית ומאובטחת לדרישות העסקים מתפתחות במהירות והופכות את שינוי האבטחה לצורך קריטי עבור רשתות מרובות ענן אלו. באמצעות השותפות שלנו עם Google Cloud אנו מציעים את יכולות הנראות הרחבות, איתור איומים משולב ותגובה אוטומטית של אבטחת הענן של פורטינט עבור הלקוחות של Google Cloud".

 

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x